Złote gody i basen ogrodowy

Moi rodzice przebywają właśnie na wakacjach za granicą. Zrobiliśmy im taki prezent, na piędzie siatą rocznicę ślubu. Wczoraj rozmawiałam z mamą przez telefon i relacjonowała mi, że jest zachwycona wycieczką. Jednak razem z tatą nie mogą wyjść z podziwu, jakie to wspaniałe uczucie mieć swój własny basen na podwórku.

Basen ogrodowy – dobry prezent?

basen ogrodowyRodziców nie ulokowaliśmy w hotelu, tylko wynajęliśmy dla nich cały domek, z basenem na podwórku właśnie. Mama była taka zachwycona tym basenem, że od razu skontaktowałam się z moim rodzeństwem i postanowiliśmy, że zrobimy rodzicom jeszcze jedną małą niespodziankę. Pomyśleliśmy, że po powrocie z wakacji, na swoim podwórku znajdą, swój prawdziwy osobisty basen. Za dwie godziny umówiłam się z moimi rodzeństwem na wybieranie basenów. Udało mi się nawet poszukać, że jest jakiś producent basenów nie daleko nas. Musimy tam zajrzeć i dowiedzieć się, jakie ma ceny. Ja już od kilku godzin, orientuję się w tym ile kosztuje taki basen ogrodowy poliestrowe. Trochę już wydaliśmy z rodzeństwem na te wycieczkę, dlatego zależy nam byśmy znaleźli baseny kąpielowe, czy też baseny ogrodowe, w sumie to jedno i to sam, w jak najniższej cenie. Producent basenów, zapewniał oczywiście, że ceny najniższe są u niego. Jednak korzystając z czasu, chciałbym się zapytać również was, może orientujecie się, za ile można kupić takie baseny ogrodowe poliestrowe, czy też inne baseny kąpielowe, znane również po nazwą baseny ogrodowe. Byłabym wam bardzo wdzięczna za udzielenie odpowiedzi. Wiadomo, że zależy nam też na czasie, rodzice wracają za tydzień. Jak nie uda się szybko znaleźć jakieś dobrej opcji, zostanie nam ten producent basenów, ciekawe swoją drogą ile liczy sobie, za takie baseny ogrodowe poliestrowe, o wymiarach trzy metry na cztery?

Ciekawe, jak na to wszystko zareagują nasi rodzice. Jednak nie ma, co się szczypać w końcu należy im się nagroda, za pięćdziesiąt lat wspólnego życia i bycia takimi wspaniałymi rodzicami! Pozdrawiam i czekam na wszystkie wasze ciekawe propozycje.