Zarabiam na szyciu toreb

Twoje źródło informacji

Zarabiam na szyciu toreb

24 stycznia 2018 Handel 0

Od jakiegoś czasu nie pracuję już w biurze w dużej korporacji. Zaczęłam w końcu robić to co kocham na pełen etat. Mianowicie sprzedaję rzeczy, które sama szyję albo robię ręcznie. Mam swój własny sklep internetowy, który z miesiąca na miesiąc ma coraz więcej klientów. Strasznie mnie to cieszy.

Moje torby bawełniane są wytrzymałe

szycie toreb bawełnianychW swoim sklepie z produktami hand-made, które wykonuję mam naprawdę całkiem spory asortyment i sprzedaję dużo różnych rzeczy. Jednakże o co lubię najbardziej i co sprawia mi najwięcej przyjemności to zdecydowanie szycie toreb bawełnianych. I to nie tak, że moje „szycie” toreb bawełnianych sprowadza się do dodania na torbę jakiegoś napisu czy też nadruku, jak robi to wiele osób nazywających się artystami. Ja od początku do końca projektuję swoje torby i zajmuję się ich wykonaniem. Dzięki temu są one dostępne w naprawdę różnych wielkościach i kolorach przez co są też o wiele bardziej niepowtarzalne od większości takich toreb sprzedawanych zarówno w Internecie, jak i w sklepach stacjonarnych. Bardzo dużo z toreb, które szyje jest naprawdę duża, bo sama takie torby w przypadku tych bawełnianych lubię najbardziej. Wyglądają one bardzo stylowo i nadają się na każdą okazję. Przydają się w szczególności w czasie zakupów, bo można do nich zapakować naprawdę dużo produktów. A jako, że dbam też o to, żeby materiały, z których szyje były wytrzymałe to gwarantuję, że taka torba wytrzyma każde zakupy, nie ważne jak dużo rzeczy kupimy.

Szyte przeze mnie torby oczywiście ozdabiam na różne sposoby. Najbardziej lubię na nich po prostu malować, ale dużo osób bardzo lubi i kupuje torby z różnymi zabawnymi sloganami, które wymyślam albo takie z różnymi naszywkami. Zawsze staram się by moje torby wyglądały oryginalnie.