Zabrzmij jak oryginał

Impreza weselna to pamiętny moment zarówno dla młodej pary, ale szczególnie też dla obecnych gości. Przyjęcie, na którym świetnie się oni bawili z pewnością będą pamiętać długo, a co za tym idzie, w jakiejś perspektywie czasu to właśnie oni mogą skorzystać z naszych usług, bądź szepną komuś dobre słowo na nasz temat.

Kiedy nasza kapela stacjonuje w dużym mieście, np. takim jak Warszawa, to zlecenia oparte na poleceniu same będą się pojawiać. Występując na weselach jesteśmy przecież żywą reklamą swoich usług, a z tego względu nie możemy zaniedbywać regularnych prób. Musimy mieć na uwadze fakt, że większość ludzi organizuje własne wesele tylko raz podczas całego życia, dlatego spełnienie wymagań państwa młodych powinno być priorytetem.
To przecież oczywiste, że odpowiedni zespół na wesele to jedna z pierwszych spraw jakie załatwiają podczas całego procesu organizacji zaślubin. Wszak to poziom wykonawczy kapeli potrafi zaważyć o ostatecznej ocenie całej zabawy. Oczekując za pojawienie się na weselu określonego honorarium jesteśmy zatem zobowiązani do dobrego występu, w czym niezmiernie pomaga unikanie popełnienia kilku znanych błędów.
Najważniejsze jest, aby piosenki były dobrze opanowane przez wszystkich muzyków z osobna. Nie chcemy przecież sytuacji, w której utwór zostaje przerwany w połowie z powodu błędu jednej osoby, ponieważ kiepska fama o zespole rozniesie się w mgnieniu oka. Nie mniej ważna jest dbałość o szczegóły i charakterystyczne momenty odgrywanych hitów w przypadku, gdy nasza kapela to Cover Band.

Znane piosenki mają to do siebie, iż głęboko zapadają w pamięć słuchaczy, a nawet niewprawiony odbiorca wychwyci zmiany aranżacyjne. Najczęściej odebrane to zostanie jako nieumiejętność odtworzenia oryginału.