Wycieczka do niecodziennego fryzjera

Twoje źródło informacji

Wycieczka do niecodziennego fryzjera

25 grudnia 2015 Usługi dla wszystkich 0

Zawsze byłem osobą która niesamowicie ceniła swojego pupila. Ilość radości i miłości którą mi okazywał sprawiała, że chciałem mu się odwdzięczyć w jak najlepszy sposób. Poza długimi godzinami które spędzałem na spacerach i zabawach z nim dbałem również o jego zdrowie i wygląd. Chciałem aby jadł to co dla niego najlepsze i najzdrowsze.

Co oferuje psi fryzjer dla właścicieli psów

Strzyżenie psaDlatego często chodziłem z nim do weterynarza i dietetyka aby zapewnić mu odpowiednie żywienie. Dzięki temu mój pies cały czas tryskał energią, a ja byłem zadowolony, że mogę mu się jakoś odpłacić za jego obecność. Dbałem również o to aby jego skóra i owłosienie były zawsze w jak najlepszej kondycji. Stosowałem zatem różne środki pielęgnacyjne, od specjalnych szamponów dla psów i balsamy do pielęgnacji skóry. Wpisałem też do wyszukiwarki hasło psi fryzjer-Kraków i znalazłem kilka dobrych salonów. Zawsze byłem zadowolony ze swojej pracy i osiąganych przez nią efektów. Poza tym również dużo z nim ćwiczyłem. Można powiedzieć, że był niezwykle dobrze wytresowany jak na swój wiek. Znał mnóstwo komend i potrafiliśmy się zrozumieć bez słów. Dlatego właśnie kiedy usłyszałem, że mój pies nadawałby się na pokazy stwierdziłem, że można dać temu szanse. Kiedy szedłem z nim na pierwsze zawody nie miałem wielkich nadziei. Chciałem tylko dobrze się z nim bawić i wspólnie spędzić czas. Jednak rezultat bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. W ogólnej klasyfikacji nie zajęliśmy zbyt wysokiego miejsca, ale dostaliśmy specjalne wyróżnienie od sędziów za wspaniałą tresurę. Dowiedziałem się, że do ogólnego sukcesu zabrakło odpowiedniego wyglądu. Strzyżenie psów jest obowiązkowe jeżeli chce się startować w takich zawodach.

Dotychczas myślałem, że psi fryzjer to zawód który można zobaczyć jedynie w amerykańskich filmach komediowych. Powiedzieli mi, że jest dobry fryzjer dla psów w Krakowie. Pójdę tam z moim pupilem, a kto wie może w następnych zawodach zdobędzie nawet tytuł czempiona.