Wspaniały hotel dla dzieci

Podczas wakacji zastanawiałam się, czy moje najmłodsze dziecko jest już gotowe na jakiś rodzinny wyjazd. Długo się nad tym głowiłam i nie byłam pewna, ale w ostateczności zdecydowałam się poszukać jakiegoś miejsca, gdzie można by miło spędzić czas całą rodziną. Brakowało mi wakacji, a po urodzeniu córki od 4 lat nigdzie nie byliśmy.

Morze i rodzinne hotele

hotel nad morzem dla dzieciWybrałam odpowiedni hotel nad morzem dla dzieci z różnymi atrakcjami. Wiadomo, że nie każdy hotel jest przystosowany dla najmłodszych, dlatego trzeba czasami trochę poszukać. W tym hotelu, na który trafiłam, była nawet specjalne krzesełka do karmienia i dostawka dla najmłodszych. Moje dziecko co prawda nie musiało już jeść w specjalnym krzesełku, ale potrzebowało zapewnienia różnych rozrywek. Sprawdziłam, że w obiekcie był plac zabaw dla dzieci z zachowaniem wszystkich europejskich standardów bezpieczeństwa. Ostatnio wszystkie place zabaw musiały przejść modernizację. Oprócz tego w hotelu był też basen z podziałem na dla dorosłych i dzieci. Moje dzieci bawiły się więc w strefie wyznaczonej dla siebie. Większe przychodziły do mnie i męża z kołami ratunkowymi. Zastanawiałam się też jak będzie z posiłkami, bo moja najmłodsza pociecha byłą strasznym niejadkiem. W ostateczności postanowiłam sama coś przygotowywać, ale o dziwo córce bardzo smakowały dania podawane w hotelowej restauracji, ponieważ mieli specjalne menu dla dzieci, czyli różne nuggetsy, paróweczki, czy frytki.

Wspaniale bawiliśmy się na wyjeździe w hotelu rodzinnym, gdzie każdy z nas znalazł coś dla siebie. Można było pływać, dobrze zjeść i się pobawić. Trochę za dużo czasu spędziłam z córką w piaskownicy mając niedaleko plażę, no ale cóż. I tak było fajnie i przynajmniej w końcu się mogłam porządnie opalić.