Wózki do sklepów w Poznaniu

Twoje źródło informacji

Wózki do sklepów w Poznaniu

29 września 2017 Handel 0

W wielu nowo otwartych sklepach w Poznaniu zostały dostarczone wózki sklepowe. Jedna z firm wygrała przetarg, na wózki i ich dostarczenie do wszystkich sklepów, także będziemy mieli okazje sprawdzić czy rzeczywiście wózki są tak wysokiej jakości jak było to rozpisane w przetargu, będziemy mieli okazję się o tym przekonać już w tym tygodniu, bo jest otwarcie wszystkich nowych sklepów.

Dobrej jakości wózki do sklepów

wózki sklepowe PoznańJak wiadomo wózki sklepowe muszą być poręczne i przyjazne dla klientów jak i dla dzieci, gdyż to one mają zachęcać klientów to robienia większych zakupów, co przełoży się na większe obroty sklepu. Dodatkowo wózki sklepowe Poznań, mają być jako pierwsze wyposażone w czytnik kodów, także wkładając towar to wózka od razu będziemy wiedzieli jaką będziemy mieli cenę końcową przy kasie, dzięki czemu nie będziemy zaskoczeni przy kasie, co często się zdarzało. Wózki są dodatkowo wyposażone w wagi, także wkładając produkty takie jak owoce czy warzywa do niego będzie od razu informacja o tym ile ważą te produkty i przy kasach nie będzie już kolejek spowodowanych tym, ze kasjerka będzie musiała iść i zważyć owoce i warzywa, bo klient zapomniał. Wózki mają być również zrobione z super lekkie stopu, także nawet nie będziemy ponoć czuli jak będzie on załadowany po same brzegi, co dotychczas mogły sprawiać problemy, szczególnie osobom starszym, które mają tendencję to tego, że do sklepów udają się rzadziej, ale za to na bardzo duże zakupy.

Cieszy nas fakt, że technologia wkracza również na co dzień, gdy robi się zakupy, bo zdecydowanie ułatwi to sposób ich robienia, a przede wszystkim nie będziemy się męczyli. Kolejki przy kasach również się zmniejszą bo jak klient będzie wiedział ile ma zapłacić to już uszykuje sobie taka kwotę.