Wesele międzynarodowe wspaniała zabawa

Twoje źródło informacji

Wesele międzynarodowe wspaniała zabawa

14 maja 2018 Wesele 0

Jakiś czas temu odbyło miałam przyjemność spotkać się z grupą znajomych. Z racji iż dawno ich nie widziałam to nie mogłam doczekać się na to spotkanie. Jeszcze większa radość spowodowana była tym, że odbywało się ono w Grecji.

Mieliśmy ciekawą międzynarodową noc

udane wesele międzynarodoweGrecja o tej porze roku to zdecydowanie mój klimat, jest gorąco, słońce świeci przez większość dnia, czasami żadnej chmurki na niebie. Zazwyczaj w takie miejsca pakuję się szybko, ponieważ dużo ubrań nie zabieram ze sobą, jednak tym razem było inaczej. Kompletnie nie wiedziałam od czego zacząć, ponieważ nie jechaliśmy tam na wakacje, naszym głównym celem było wesele naszej znajomej, która wychodziła za mąż za przystojnego Greka. Wcześniej widzieliśmy go tylko raz, także był świetny powód żeby poznać się lepiej. Gdy dotarliśmy na miejsce poznaliśmy rodzinę pana młodego i zaczęła się fantastyczna zabawa. Grecy mają dużo ciekawych zwyczajów, dla Polaków było to spore zaskoczenie, jednak my również przygotowaliśmy kilka ciekawych atrakcji. Z racji iż świeżo upieczony pan młody ma dużą rodzinę i to z różnych stron świata, poznaliśmy także kilku Hiszpanów, Portugalczyków czy Litwinów. Wszyscy dobrze się bawiliśmy poznając różne tradycje kulturowe. Śmiechu było co nie miara. Pogoda dopisała, humory również. Zdecydowanie to było udane wesele międzynarodowe. W pewnym momencie doszliśmy do wniosku, że fajnie byłoby powtórzyć taką noc u nas w Polsce, także już umówiliśmy się na kolejny termin. Bardzo mi się spodobała gościnność Greków. Niesamowicie otwarci, uśmiechnięci i gotowi do zabawy.

Nawet różnice w języku nie przeszkodziły nam w świetnej zabawie. Wesele przeleciało w mgnieniu oka, dawno tyle się nie natańczyłam i nie nabawiłam. Wspaniała międzynarodowa sceneria, jedzenie nie tylko tradycjonalne, ale też dopasowane do pozostałych kultur.