Wędkarz odwiedza sklep wędkarski

Twoje źródło informacji

Wędkarz odwiedza sklep wędkarski

13 grudnia 2015 Handel 0

Będąc wędkarzem z zamiłowania, a zarazem od urodzenia jesteśmy już ekspertami i na nie jednej rybie i wędce straciliśmy zęby. Stąd jesteśmy sceptycznie nastawieni do tych wszystkich nowych typów wędkarzy, którzy często odwiedzają sklep wędkarski i przynoszą ze sobą więcej elektroniki na łowisko niż samych wędek i zachowują się nad wyraz głośno na łowisku, zapominając o podstawowej zasadzie, że należy być cicho.

Jak zmienił się przeciętny sklep wędkarski w ostatnich latach

Sprzęt wędkarskiKiedyś też było o wiele lepiej jeśli chodzi o zakupy dla wędkarzy. W każdym mieście i w wielu dzielnicach był sklep wędkarski i nie tak jak teraz, że trzeba go szukać z latarką, żeby kupić sobie wędkę. Tak samo z zakupem robaków w ilościach hurtowych kiedyś było prościej, bo zawsze udawało się znaleźć w miejscu jakim jest hurtownia wędkarska. A teraz? Żeby zrobić zakupy to trzeba odpalić internet i tam zacząć szukać i oczywiście, żeby maksymalnie wszystko utrudnić należy wpisać odpowiednią frazę, by znaleźć to co się chce, ach to pozycjonowanie.. Frazą, którą powinniśmy wpisać jest sklep wędkarski online. Wtedy naszym oczom okaże się nie jednak internetowy sklep wędkarski. Wszystko ok, fajnie, pięknie. Ale co z klientami marudnymi takimi jak ja, którzy zanim coś kupią muszą to z dwa lub trzy razy obejrzeć, a najlepiej dotknąć. Tak samo jest z robakami. Chciałbym móc otworzyć pojemnik wyjąć takiego jednego i zobaczyć jak żywotny jest i jaka jest szansa, że ryba nim nie pogardzi, a nawet spróbować takiego robaka. Wiem, że ohydne, ale należy wczuć się w bycie rybą jeśli chce się poznać jej zwyczaje i być jak najlepszym wędkarzem. Niektórzy zrobią wszystko by złowić upragnioną rybę, lub pokonać swojego nemezis w jeziorze czy rzece. Wędkarstwo to nie jest zabawa dla małych dzieci, to walka na śmierć i życie w której najczęściej giną ryby, ale ludziom też się zdarza.

Więc żeby zostać wędkarzem trzeba nie mieć serca i trzeba być twardym i zdecydowanym, również w zakresie sklepów wędkarskich. To jest pasja dla nielicznych, dla innych to może być tylko hobby i zabijanie czasu, dla mnie to jest wojna ja vs ryba i zawsze ja muszę to wygrać. Tak wygląda w skrócie moje wędkarskie życie.