Uppercute Deluxe – produkt dla twojego mężczyzny

Twoje źródło informacji

Uppercute Deluxe – produkt dla twojego mężczyzny

30 grudnia 2017 Zdrowie i wygląd 0

Dbanie o swój wygląd przestało być jedynie domeną kobiet. Mężczyźni coraz chętniej pielęgnują swoją skórę, włosy oraz zarost. Również z myślą o ich potrzebach tworzonych jest coraz więcej kosmetyków. Preparaty dla mężczyzn znacznie różnią się od tych dla kobiet. Może więc warto w ramach świątecznego prezentu zaopatrzyć swojego mężczyznę w parę niezbędnych drobiazgów.

Produkty do stylizacji włosów dla mężczyzn

uppercut deluxeMęskie włosy i zarost charakteryzują się znacznie większą twardością niż włosy kobiece. Oprócz tego skóra panów również ma nieco inną strukturę i potrzebuje innych kosmetyków. Jednak w tym artykule skupie się na męskich włosach. To nad nimi jest najtrudniej zapanować. Mężczyzna nie musi wcale posiadać długich włosów, żeby pojawiły się pierwsze problemy przy ich układaniu. Wystarczy, że facet tylko trochę zapuści włosy na czubku głowy lub co gorsza, tak jak mój mąż, posiada włosy, które naturalnie się kręcą. W takich wypadkach codzienne układanie włosów nie jest wcale mało męskie, jest potrzebne. W tej czynności pomoże pomada Uppercut Deluxe. Delikatnie nabłyszcza włosy i ma bardzo przyjemny zapach. Jest silna i mocno utrwala włosy, jednocześnie nie obciąża ich. Dla mnie było bardzo ważne, aby włosy mojego męża nie wyglądały jak po użyciu brylantyny, która dla mnie osobiście zbyt mocno klei włosy i bardzo się świeci. Pomada Uppercut nie daje takiego efektu i łatwo zmywa się podczas mycia włosów. Prezent bardzo przypadł do gustu mojemu mężowi i teraz używa go niemal codziennie.

Na samym początku próbował korzystać z mojego lakieru do włosów oraz gumy utrwalającej, jednak szybko okazało się, że to co działa na mnie, kompletnie nie sprawdza się na męskich włosach. Przede wszystkim męskie włosy są bardziej sztywne i trudniejsze do utrwalenia w jednym miejscu przez cały dzień.