Ucieczka z biura

W czasach rozrostu wielu firm i wysypie niezliczonych ilości mniejszych działalności problem znalezienia dobrego miejsca na biuro dotyka coraz większej ilości przedsiębiorców. Co więcej nie samo miejsce jest problemem ale odpowiednia, doświadczona kadra, która zapewni profesjonalną obsługę takiego miejsca zwykle jest ponad możliwości małych firm.

Dzisiaj możemy być dobrymi pracownikami, jednak nie musimy już siedzieć koniecznie w biurze

usługi księgoweWłaśnie dzięki takim zjawiskom na rynku pojawiła się nisza, która szybko zapełniły korporacje oferujące rozwiązanie takiej sytuacji czyli wirtualne biuro. Oferują oni szeroki wachlarz rozwiązań i usług które mogą sprawować, między innymi: Usługi profesjonalnej sekretarki – prowadzenie indywidualnych numerów telefonicznych, odbiór telefonów i faksów. Uruchomienie i obsługa firmowej skrzynki mailowej. Usługi księgowe – razem z poradami prawnymi i księgowymi. Możliwa jest też pełna księgowość. Wynajem sal konferencyjnych – na spotkania z klientami czy na rady zarządu. Biuro na godziny też jest możliwe do wynajęcia. Wsparcie w prowadzeniu biznesu – tworzenie biznesplanów, pomoc w doborze lokalizacji na sklepy czy fabryki, wszechstronne wsparcie doradcze w różnych dziedzinach. Zaopatrzenie – wyrabianie wizytówek, banerów, pieczątek, reklamówek i wszystkiego co związanego z identyfikacją firmową Jak widać zakres usług jaki proponują takie firmy jest niezwykle szeroki. Co więcej wybór takiego rozwiązania zapewni znaczną redukcje kosztów które wiążą się z prowadzeniem biura. Zaoszczędzimy na przykład na: Wynajmie lokalu Opłaceniu pracowników biurowych Pieniądzach wydawanych na biuro rachunkowe Wszystkie te czynniki składają się na to, że taki format prowadzenia biura jest bardzo powszechną opcją. Oczywiście wirtualne biura dają nam jeszcze inne dodatkowe korzyści takie jak prestiż dużego centrum biznesowego.

Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasza firma znajduje się w dobrym miejscu i jest odpowiednio postrzegana przez klientów i współpracowników. Co więcej jesteśmy w stanie być mobilni i mamy dużą elastyczność w kwestii doboru lokalizacji dla naszego biura.