Trwała wiata z drewna u znajomej

trwaa-wiata-z-drewna

Byłam w odwiedzinach u mojej dobrej znajomej, z którą ostatnio jakoś bliżej się trzymamy. Pierwszy raz byłam u niej w domu i pewien element wzbudził moje zainteresowanie. Jakoś tak podpasował mi. Sama chciałabym mieć coś takiego u siebie.

Wiata z drewna w ogrodzie

trwała wiata z drewnaOgólnie podobają mi się rozwiązania stworzone z drewna. Uważam, że to przydatny budulec, a do tego piękny i estetyczny. Jeśli trwała wiata z drewna będzie wykonana w sposób naprawdę przemyślany, to może łączyć w sobie wiele zalet. Moja znajoma potwierdziła moją opinię o tym, że wiata taka na pewno jest przydatna. Oni ponoć spędzają tam, pod tą wiatą, naprawdę wiele chwil, kiedy tylko pogoda na to pozwala. Pełni ona u nich czasami funkcję takiej altany. U mnie w ogrodzie też z pewnością taka wiata by się sprawdziła. Może nawet zrobiłabym to jeszcze lepiej i od razu zażyczyła sobie typowej altany. Co prawda wtedy nie miałabym jednocześnie wiaty garażowej i altany w jednym, ale wydaje mi się, że typowa altana z drewna będzie jeszcze piękniejsza. Takie miałam przemyślenia, kiedy poszłyśmy się razem przejść po ogrodzie i znajoma pokazywała mi cały teren domu. Naprawdę fajnie sobie mieszka. Wiadomo, że ja bym parę rzeczy pozmieniała, ale generalnie widać, że urządziła się bardzo stylowo. Byłam pod wrażeniem całej wizyty za sprawą przyjaznej pani domu i naszej miłej pogawędki, ale także za sprawą otoczenia. Zarówno we wnętrzach, jak i w całym obejściu widać pewien kunszt.

Pytałam się aż czy nie zatrudniała jakiegoś projektanta wnętrz, ale mówiła, że nie, że wszystko zrobili sami z mężem. Jeśli tak, to ja tym bardziej jestem pełna podziwu. My nie byliśmy tak pomysłowi i nie mamy takich rzeczy jak na przykład wiata wykonana z drewna. Trochę na pewno się zainspiruję jej podejściem.

 

Trwała wiata z drewna u znajomej
Przewiń do góry