Torby papierowe z nadrukami

W dzisiejszych czasach zdecydowanie bardziej dbamy o środowisko niż kiedyś i staramy się stosować mniej artykułów, które szkodzą. Jednorazowe reklamówki foliowe, coraz częściej są zastępowane torbami wielokrotnego użytku.

Gdzie są wykorzystywane torby z papieru?

torby papierowe z nadrukiem producentCoraz więcej przedsiębiorców działających w handlu, decyduje się na wyeliminowanie z użytku foliowych worków i reklamówek, które szkodzą naturalnemu środowisku. Zdecydowane lepszym rozwiązaniem są papierowe torebki, które możemy wykorzystać kilkanaście, albo nawet kilkadziesiąt razy. Ważne, aby jej nie zamoczyć, bo wtedy stanie się bezużyteczna. Torby papierowe z nadrukiem producent kieruje do hurtowych odbiorców, którzy chcą torebkę wykorzystać jako materiał reklamowy. To dość tani sposób na rozpowszechnienie wizerunku danej firmy. Ładną torbę z pewnością każdy zatrzyma i będzie jeszcze nie raz używał. Są na nich najczęściej drukowane nazwy firm, loga, lub adresy i dane telefoniczne. Są one w pewnym sensie wizytówką firmy, bo wychodząc ze sklepu z zakupami, każdy z dala widzi gdzie robiliśmy zakupy. Takie rozwiązania najczęściej stosują sklepy odzieżowe, które coraz częściej kładą nacisk na ekologiczną działalność. Idąc na zakupy do salonu jubilerskiego, prawdopodobnie wybraną biżuterię pani ekspedientka zapakuje nam do eleganckiej papierowej torebki z widocznym logiem sklepu. Tak zapakowany produkt nie musi już być dodatkowo pakowany, jeżeli chcemy go komuś wręczyć. Także sklepy ogólnospożywcze wykorzystują torby zamiast reklamówek.

Obecnie producenci papierowych toreb mają mnóstwo zleceń, gdyż większość firm chce mieć swoją markę na torbie. Są one wykonane z grubego papieru, który na spodzie jest dodatkowo wzmacniany i mają sztywne uszy. Są w stanie udźwignąć nawet kilkanaście kilogramów. 

Torby papierowe z nadrukami
Przewiń do góry