Teczki firmowe firmy „ARP”

Twoje źródło informacji

Teczki firmowe firmy „ARP”

10 czerwca 2014 Marketing 0

W ostatnim numerze krakowskiego magazyny poświęconego w całości reklamom oraz anonsom, przeczytać można było między innymi ogłoszenie zatytułowane: „Teczki firmowe firmy <A.R.P.>”.

teczkiDalsza część ogłoszenia przedstawiała się w sposób następujący: „Jeżeli poszukujecie Państwo solidnych i niedrogich teczek firmowych, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy „A.R.P.”. Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym dziewiątym w Krakowie.

Od samego początku naszej działalności zajmujemy się produkcją eleganckich i przydatnych teczek firmowych. Przez ten piętnastoletni okres naszej działalności udało nam się zdobyć cenne doświadczenie oraz spore grono zadowolonych z naszych wyrobów klientów. W naszej ofercie posiadamy teczki zapinane na rzepę oraz gumkę w różnorodnej kolorystyce, wzornictwie oraz wielkości. W produkcji naszych teczek wykorzystujemy najwyższej jakości papier oraz plastik. Wszystko po to, aby nasze wyroby odznaczały się trwałością oraz estetycznym wyglądem. Ponadto, dzięki sporemu doświadczeniu naszych pracowników, wyrabiane przez nas teczki odznaczają się funkcjonalnością oraz oryginalnością.

Nasze wyroby wyróżnia także ich atrakcyjna cena. Wszystkich zainteresowanych teczkami firmowymi „A.R.P.” zapraszamy do naszego sklepu przy ulicy Nowohuckiej siedemnaście w Krakowie lub na naszą stronę internetową www.arp.waw.pl”.