Szukam firmy, która zrobi mi kubek z nadrukiem

Twoje źródło informacji

Szukam firmy, która zrobi mi kubek z nadrukiem

16 maja 2017 Usługi dla wszystkich 0

Z Patrykiem znamy się od dziecka, ale parą jesteśmy od roku. Jakoś tak wyszło, że daliśmy sobie szansę i to była świetna decyzja. Nigdy jeszcze nie miałam tak udanego związku. Postanowiłam zrobić mu prezent ot tak, bez okazji, bo go bardzo kocham.

Mój chłopak będzie miał wyjątkowy kubek z nadrukiem

kubki z nadrukiemOczywiście nie planowałam nie wiadomo jak ogromnego prezentu. Miał to być drobiazg. Postanowiłam, że kupię mu kubek z jakimś nadrukiem. U nas w firmie marketing zamawiał kubki z nadrukiem i było tam logo naszej firmy. Wiem, że współpracują z jakaś firmą, która robi takie kubki z nadrukiem hurtowo, ale może Jola da mi namiar na kogoś innego. Muszę znaleźć jakąś firmę, która zrobi mi taki kubek dla Patryka. W pracy od razu z samego rana do niej poszłam, by o wszystkim porozmawiać. Dodała, że ta firma, która dla nich robi kubki z nadrukiem współpracuje też z facetem, który ma firmę indywidualną. Jego biuro mieści się w centrum miasta i on dla mnie może zrobić taki kubek za niewielkie pieniądze. Dała mi nawet adres jego biura i planowałam po pracy tam pojechać. Nie mam pojęcia ile czasu będę czekała na realizację zamówienia, ale nie spieszyło mi się. Mogłam dać Patrykowi prezent w dowolnym momencie. Postanowiłam wykorzystać do nadruku jego ukochaną drużynę piłkarką. Ma hopla na jej punkcie i posiada koszulki, szaliki i różne gadżety. Kubka takiego z logo jego ukochanej drużyny nie ma i wiem, że z takiego prezentu będzie na pewno dość zadowolony. Po pracy pojechałam do biura tego człowieka.

Na kubek czekałam krótko, ponieważ następnego dnia już był do odbioru. Był bardzo porządnie wykonany i dostałam go w kartonowym opakowaniu. Nakleję tylko kokardkę i nie muszę już tego w nic pakować. Na pewno Patryk będzie zadowolony z prezentu.