Szafki ubraniowe dla firm i zakładów pracy

Twoje źródło informacji

Szafki ubraniowe dla firm i zakładów pracy

6 września 2018 Bezpieczeństwo i ochrona 0

Szafki pracownicze i ubraniowe są nieodłącznym elementem każdego zakładu pracy, firmy produkcyjnej czy innego miejsca, w którym znajduje się większa ilość pracowników. Ich jakość i trwałość musi być ponadprzeciętna, dlatego w większości są wykonywane z wytrzymałego metalu lub tworzywa. Ich podstawową zaletą jest wielofunkcyjność i wielozadaniowość, która jest konieczna podczas użytkowania w trudnych warunkach.

Trwałe i wielofunkcyjne szafki dla pracowników

szafki ubraniowe dla pracownikówTypowa szafka pracownicza jest zbudowana w dość charakterystyczny sposób. Zawiera dwie duże przegrody z podłużnymi drzwiczkami, zamykane na klucz. Zazwyczaj na górze są umieszczone mniejsze przegródki, które mogą być wykorzystane na mniejsze przedmioty i przybory. Szafki ubraniowe dla pracowników są wyposażane także w niezbędne wieszaki na ubrania oraz drążki i półki, na których można umieszczać niezbędne akcesoria pracownicze. Szafka pracownicza posiada również niezbędne otwory wentylacyjne, zarówno umiejscowione na górze, jak i na dole szafki. Nowoczesne szafki są projektowane w sposób zespolony z wygodnymi ławkami, a całość może być produkowana w specjalnych rzędach, które umieszczane są zarówno na środku pomieszczeń socjalnych czy szatni, jak i na ich ich obrzeżach. Zestawy szafek muszą także posiadać specjalne stojaki, na których pracownik zostawia swoje obuwie podczas zakończenia pracy. Konfiguracja szafek jest zależna od właściciela danego miejsca pracy.

Produkcją szafek pracowniczych zajmują się firmy wytwarzające szafki ubraniowe dla zakładów pracy. Mają one w swojej ofercie wiele modeli, które z powodzeniem mogą zostać dobrane zarówno do wielkości szatni lub pomieszczenia socjalnego, jak i do ilości pracowników, którzy są zatrudnieni w danym przedsiębiorstwie.