Serwis narciarski Warszawa zapewni odpowiednią konserwację sprzętu zimowego

Twoje źródło informacji

Serwis narciarski Warszawa zapewni odpowiednią konserwację sprzętu zimowego

18 czerwca 2014 Sport i rozrywka 0

Jeśli planujemy wyjazd na narty, to nie warto wszystkiego zostawiać na ostatnią chwilę. Aby móc cieszyć się w pełni narciarskim urlopem pomyślmy zawczasu o serwisie naszego sprzętu. Serwis Narciarski Warszawa to kompleksowa i profesjonalna firma, która pozwoli cieszyć się sprawnymi nartami przez długi czas.

Do podstawowego zakresu działań Serwisu Narciarskiego Warszawa należy: ostrzenie krawędzi, smarowanie nart wszelkimi możliwymi technikami, zalewanie ubytków, pełne przygotowanie nowych nart. Podobne zabiegi stosuje się w przypadku desek do snowbordu. Doświadczeni narciarze twierdzą, że dobrze przygotowany sprzęt ma wpływ w ok. 56% na nasze bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania i panowanie nad nartami podczas manewrowania.

Z kilku powodów warto pomyśleć o czynnościach serwisowych już w sezonie letnim nart – zima nie może nas już zaskoczyć, a zabezpieczeniu nart w każdej chwili (kiedy tylko  spadnie śnieg) będzie można po nie sięgnąć kiedy. Poza tym ceny usług serwisowych w Warszawie, wykonanych poza sezonem są zdecydowanie niższe.