Radość dzieci z aut na akumulator

Twoje źródło informacji

Radość dzieci z aut na akumulator

20 lipca 2018 Handel 0

Jestem mamą małego fana motoryzacji. To chyba naturalny odruch większości dzieci, w szczególności chłopców – zainteresowanie wszystkim, co ma minimum dwa kółka i jeździ. Jeżeli dołączymy do tego częste podróże samochodem czy autobusem z rodzicami oraz spacery po parku pełnym gokartów czy autek elektrycznych – o prawdziwego fana czterech kółek nie trudno.

Jazda autami na akumulator dla dzieci
auta na akumulator dla dzieci

Zasadniczo staram się uczyć dzieciaki, że nie wszystko co zobaczą i im się spodoba, od razu muszą mieć. Ale jako matka lubię czasami spełniać małe i duże marzenia, zwłaszcza jeżeli pokrywają się z moimi marzeniami z dzieciństwa. Posiadanie auta na akumulator dla dzieci to jedno z takich marzeń, które na pewno warto spełnić. Dlaczego? Przede wszystkim ponieważ to ogromna frajda dla dziecka, które o nim marzy. Chwila wytchnienia dla rodzica – również. A jeżeli auto posiada pilot zdalnego sterowania, mama czy tato też mogą się pobawić taką dużą zabawką. Istotną sprawą jest również nauka. Dziecko może wiele wynieść z zabawy takim pojazdem. W pierwszej kolejności zasady bezpieczeństwa – zarówno te dotyczące zapinania pasów, ostrożnej jazdy, jak i uczestnictwa w ruchu drogowym. Ważnym aspektem staje się też nauka panowania nad pojazdem, koordynacji ruchowej oko-ręce-nogi, a co za tym idzie – myślenia nie tylko o tym, co dzieje się w danym momencie, ale również konsekwencjach i przewidywaniu – myślenia przyczynowo-skutkowego. Dlatego taki samochód wbrew pozorom to zabawka bardzo edukacyjna.

Kupując auto na akumulator dla dziecka możemy dostarczyć mu ogromną ilość pozytywnych wrażeń, a jednocześnie zapewnić solidną porcję nauki. Co więcej, taka edukacja dziecka działa nawet na te maluchy, które na samo słowo nauka się buntują – ponieważ jest ona mimowolna.