Proliver wskazania

Proliver wątroba to suplement diety, który wpływa na usprawnienie pracy wątroby, wspomaga jej naturalną regenerację, przyśpieszają procesy trawienne oraz przyswajanie pokarmów.

Produkt korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie wątroby. L-asparginian l-ornityny, cholina, wyciąg z liści karczocha, wyciąg z korzenia cykorii to skład omawianej tabletki. L-asparginian l-ornityny przede wszystkim wspomaga wątrobę i jej pracę, ponadto przyśpiesza proces usuwania toksyn i wpływa na przemianę cukrów, tłuszczów i białek.

ProliverCholina przeznaczona jest do ułatwiania transportu tłuszczu i cholesterolu w organizmie oraz bardzo korzystnie wpływa na naturalną regenerację wątroby. Wyciąg z liści karczocha ułatwia prawidłowe trawienie oraz przyswajanie pokarmów, w szczególności tłustych i ciężkostrawnych. Ponadto działa ochronnie na komórki wątroby. Wyciąg z korzenia cykorii wpływa na stymulację soków trawiennych oraz pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Wspomaganie, regeneracja, ochrona, usuwanie toksyn to cechy omawianego suplementu diety. Lek dostępny jest bez recepty w każdej aptece. Sprzedawany jest po trzydzieści tabletek. Producentem omawianego preparatu jest firma AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. Cena omawianego produktu waha się od około ośmiu złotych do dwunastu złotych, w zależności od apteki. Lek najlepiej spożywać bezpośrednio po posiłku.

 

Proliver do kupienia na http://www.moc-lekow.pl/ukl_pokarmowy/proliver_watroba_30_tab_cena_6_9_zl

Dorośli powinni brać dwie tabletki trzy razy dziennie. Tabletki powinny być popijane wodą. Dzieci nie powinny zażywać omawianych tabletek. Jeżeli ktoś jest uczulony na jakikolwiek składnik preparatu również nie powinien go stosować.