Praktyczny rower Gazela 2

Twoje źródło informacji

Praktyczny rower Gazela 2

18 marca 2019 Sport i rozrywka 0

Niektórym kobietom nie robi różnicy, czy jeżdżą na damskim, czy męskim rowerze, bo ważna jest dla nich przyjemność płynąca z samej jazdy. Kiedyś uważano, że damki ą gorsze jakościowo, ale obecnie pojawił się model Gazela, który dorównuje męskim rowerom.

Czym się wyróżniają rowery z serii Gazela?

romet gazela 2Damki powstały z myślą o kobietach, które nie potrzebują na rowerze jeździć wyczynowo, a jedynie rekreacyjnie, lub okazjonalnie. Jednym z najlepszych modeli dla kobiet, jest Romet Gazela 2. To popularny rower trekingowy, czyli turystyczny. Posiada bogate wyposażenie, które znacznie ułatwia jazdę i umożliwia zabranie ze sobą sporo bagażu i bezpieczną jazdę nawet po zmroku. Jest to stosunkowo lekki rower, bo waży niecałe osiemnaście kilogramów dzięki zastosowanej aluminiowej ramie. Dzięki jej innowacyjnej geometrii, na rowerze możemy jeździć w wygodnej wyprostowanej pozycji. Posiada wysokiej klasy osprzęt, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i niezawodnością. Model Gazela 2 posiada dwadzieścia jeden przerzutek manualnie ustawianych, które gwarantują płynną jazdę po każdej nawierzchni bez względu na kąt nachylenia. Rower ten wyróżnia się bardzo estetycznym wyglądem i dbałością o detale. Osłona na łańcuch i komplet błotników są wykonane z aluminium. Mocne hamulce typu V-break zapewniają skuteczne hamowanie nawet na mokrej nawierzchni. Rowery Romet są też wyposażone w skuteczne elementy odblaskowe zwiększające widoczność po zmroku. Ponadto Gazela 2 ma przednie i tylne oświetlenie.

Rowery firmy Romet są od wielu lat znane i cenione na polskim rynku za wysoką jakość i estetyczny wygląd. Są to rowery przeznaczone dla profesjonalistów, amatorów i hobbistów. Modele trekingowe kupimy w sklepach internetowych już za około tysiąc złotych.