Potrzebne buty adidas dragon

W naszej szkole zawsze było szaleństwo na buty. Wszyscy przekrzykiwali się, jakie buty planują kupić, lub jakie mają. Nawet faceci, co z początku wprawiło mnie w osłupienie. Ja miałam swój styl i nie lubiłam mieć tego, co każdy. Dlatego wybierałam obuwie w innych sklepach niż oni, bo nie lubię być klonem moich koleżanek. Liczy się oryginalność w stylizacji.

Muszę mieć adidasy dragon

adidas dragon damskieKtóregoś dnia mama zabrała mnie na zakupy i w zamian za dobre wyniki w nauce, pozwoliła wybrać sobie co chcę. Oczywiście, chciałam nowe buty, bo zawsze się przydają, a moje już przestały mi się podobać. Zerknęłam na adidas dragon damskie i od razu się w nich zakochałam. Wiedziałam, że żadna z moich koleżanek takich nie ma, bo była to nowość i jeszcze o nich nie wiedziały, bo właśnie były już po zakupach butów. I każda wybrała jakieś inne modele. Mama zapytała, czy na pewno je chcę, ponieważ ta moja euforia ją zaintrygowała. Mówiła, że możemy poszukać jeszcze jakichś innych, jednak ja byłam nieugięta. Przeszłyśmy wszystkie sklepy wzdłuż i wszerz i kazała mi przymierzać różne modele, żebym się zastanowiła. Jednak ja w głowie miałam ciągle te piękne dragon i nie chciałam żadnych innych. Byłam uparta, no ale za kimś to w końcu mam. Mama w końcu zgodziła się i mówiła, że skoro tak mi się podobają, to nie ma wyjścia i musi mi je wziąć, bo jej będę wiercić dziurę w głowie, przez następne dwa tygodnie. Tak się cieszyłam, że od razu je założyłam i poszłam w nich na spacer.

Gdy koleżanki w szkole mnie zobaczyły w nowych butach, to oszalały. Od razu pytały, gdzie je kupiłam, ale nie chciałam nikomu mówić, żeby zaraz nie miały takich samych. Zresztą i tak już kupiły sobie jakieś byle jakie z miesiąc temu, więc tak szybko ich nie wymienią. I mogę zachować adidasy tylko dla siebie.

Opublikowano w Moda