Pomoc stylistki przy zakupach

Jestem bardzo zapracowanym mężczyzną. Zakupy modowe zawsze były u mnie na ostatnim miejscu, uważałem że jest to strata czasu. Poza tym sądzę że jestem człowiekiem, który nie ma wrodzonego daru do dobierania ciuchów tak, by tworzyły spójną całość. Kiedy dostałem awans w pracy, musiało się to zmienić. Wtedy też postanowiłem skorzystać z pomocy stylistki.

Świadome zakupy pod czujnym okiem stylistki

zakupy ze stylistką warszawaDostając awans, musiałem zadbać o swoją prezencję. Będąc na kierowniczym stanowisku, nie mogłem pozwolić sobie już na przychodzenie do pracy w czymkolwiek, co nawinęło mi się w szafie. Jako że uważam się za człowieka, który ma dość niski poziom estetyki, postanowiłem że poszukam pomocy u fachowca. Dlatego też w tym celu zrobiłem research w Internecie i natrafiłem na ciekawą ofertę. Przedmiotem tej oferty były zakupy ze stylistką Warszawa to duże i nowoczesne miasto, więc niespecjalnie byłem zszokowany istnieniem takiego zawodu. Ucieszyła mnie taka sposobność i nie dałem sobie zbyt wiele czasu do namysłu, niemal od razu kontaktując się ze znawczynią mody z ogłoszenia. Umówiliśmy się na weekendowe zakupy. Byłem podekscytowany, ponieważ wyczuwałem pewien powiew zmiany w swoim życiu. Cieszyłem się, ponieważ wiedziałem, że sam nie byłbym w stanie wybrać na zakupach nic sensownego, a ekspedientkom nie byłem w stanie zaufać. Dlatego też z niecierpliwością czekałem na weekendowy shopping ze specjalistką od stylu.

Kiedy wróciłem do domu po zakupach ze stylistką, byłem bardzo zmęczony. Miałem dość przymierzania tak wielu ciuchów, ale byłem także bardzo zadowolony! Stylistka doradziła mi jakie kroje do mnie pasują i na co się decydować, mając stanowisko kierownicze. Muszę przyznać, że jest ona świetna w swoim fachu. Dzięki niej zacząłem interesować się modą!

Pomoc stylistki przy zakupach
Przewiń do góry