Pomoc przy układaniu kostki brukowej

Mój ojciec posiadał własną firmę i całkiem dobrze nią zarządzał. Zatrudniał wielu doświadczonych ludzi, na których zawsze mógł liczyć. Czasami miał nadmiar zleceń i wtedy brał mnie do pomocy. Chętnie ojcu pomagałem, gdyż potrafiłem i płacił mi bardzo wysokie wynagrodzenie.

Dokładnie ułożona kostka brukowa

układanie kostki brukowej piastówMój ojciec w okresie letnim podłapał dość duże zlecenie, ale nie miał wystarczającej ilości ludzi do pracy. Dlatego też poprosił mnie o pomoc. Akurat nie byłem nigdzie na wakacjach i nie miałem żadnych planów, więc się zgodziłem. Kasa zawsze była potrzebna. Praca zdecydowanie przypadła mi do gustu, ponieważ do wykonania było to na czym się świetnie znałem, czyli układanie kostki brukowej Piastów był blisko i postanowiłem na miejsce dojechać na własną rękę. Kiedy dojechałem, to kostka brukowa była już gotowa i mogłem od razu zabrać się do pracy. Razem ze mną pracowało jeszcze trzech ludzi, dzięki temu miałem pewność, że kostkę brukową uda się ułożyć bardzo szybko. Ojciec był mi bardzo wdzięczny za pomoc, ponieważ dokładnie ułożyłem kostkę brukową i dzięki mnie wszystko udało się tak szybko wykonać. Pomyślałem sobie, że mógłbym na stałe pracować u ojca, ponieważ znałem się świetnie na wielu rzeczach i dzięki temu mogłem w pełni samodzielne pracować. Postanowiłem porozmawiać z nim na ten temat po wakacjach. Ojciec często wykonywał układanie kostki brukowej i moja pomoc będzie zdecydowanie przydatna zwłaszcza, że posiadałem dość spore doświadczenie.

Ojciec zatrudnił mnie z początkiem października. Od razu dostałem umowę o pracę. Rozpocząłem studia zaoczne i dzięki temu mogłem bez problemu pogodzić pracę z nauką. Pieniędzy starczało mi na opłacenie studiów i przyjemności. Byłem wdzięczny ojcu, że dał mi pracę w swojej firmie.

Pomoc przy układaniu kostki brukowej
Przewiń do góry