Pojechałem z ojcem po dużą kanapę

Twoje źródło informacji

Pojechałem z ojcem po dużą kanapę

5 grudnia 2017 Wyposażenie wnętrz 0

Rodzice od dawna marzyli o własnym domu i udało im się to w końcu zrealizować. Kupili dom używany od starszej kobiety, która wyjechała do swoich dzieci za granicę. Zapłacili stosunkowo niską cenę i dzięki temu mogli jeszcze urządzić po swojemu cały dom.

Wybranie odpowiedniej kanapy w sklepie

duża kanapaOjciec remont zrobił zupełnie sam, ponieważ doskonale się znał na tym wszystkim i dzięki temu rodzice zaoszczędzili sporo pieniędzy. Mamie marzyła się w salonie duża kanapa ze skóry i pojechałem z ojcem do sklepu, żeby znaleźć coś ciekawego. Mama była w pracy i nie mogła z nami jechać. Dała nam jednak konkretne wytyczne i wiedzieliśmy jakiej kanapy szukać. W sklepie wybór był na prawdę imponujący i poprosiliśmy chłopaka z obsługi, żeby zaprowadzić nas w miejsce, gdzie były skórzane kanapy. Nie mieliśmy czasu rozglądać się po całym sklepie, ponieważ chcieliśmy jak najprędzej dostać poszukiwany towar. W sklepie była taka jedna duża kanapa ze skóry, która zarówno mi jak i ojcu od razu wpadła w oko. Wiedzieliśmy, że matce właśnie o taką kanapę chodziło. Zabraliśmy ze sobą wystarczającą sumę pieniędzy i mogliśmy od razu kupić kanapę. Nawet zrobiłem zdjęcie i wysłałem mamie. Kanapa bardzo jej się spodobała i cieszyła się, że udało nam się tak szybko ją znaleźć. Razem ją zapakowaliśmy na pakę samochodu. Była nieco ciężka, ale obaj z ojcem jesteśmy bardzo silni i nie potrzebowaliśmy niczyjej pomocy. W domu od razu ustawiliśmy ją na środku salonu tak jak chciała mama. Kanapa była idealna.

Kiedy mama wróciła z pracy to była na prawdę zachwycona. W międzyczasie jeszcze powiesiliśmy zasłony i salon był w pełni wyposażony. O takim salonie właśnie marzyła mama. Dobrze, że udało się kupić tę kanapę podczas pierwszej wizyty w sklepie. Gładko poszło.