Piknik dla całej rodziny

Twoje źródło informacji

Piknik dla całej rodziny

20 października 2018 Usługi dla wszystkich 0

Jakoś tak ostatnio czułem, że szykują się w firmie jakieś zmiany, ale nie miałem pojęcia o co chodziło. Dopiero na zebraniu, które zorganizował sam prezes wszystko zostało wyjaśnione. Największym zaskoczeniem dla mnie był awans, który otrzymałem. Miałem zarabiać na nowym stanowisku ogromne pieniądze.

Zorganizowanie pikniku z okazji awansu 

pikniki częstochowaKorciło mnie, żeby od razu zadzwonić do swojej żony i o wszystkim jej opowiedzieć. Powstrzymałem się jednak, ponieważ wpadłem na genialny pomysł jak poinformować rodzinę o awansie. Zdecydowałem, że zorganizuję piknik i tak obwieszczę dobrą nowinę. Znałem nawet miejsce, w którym ludzie organizowali pikniki Częstochowa słynęła z takich pikników w całym województwie. Wszystko załatwiłem na własną rękę. Kupiłem nawet specjalny koc na piknik, który był duży. Zdecydowałem się na gotowe potrawy, ponieważ nie miałem jak przygotować jedzenia w domu. Żona od razu by się zorientowała a nigdy na pikniku nie byliśmy przecież. W sobotę rano powiedziałem wszystkim w domu, że zabieram ich na piknik. Żona była zaskoczona i nie wiedziała co powiedzieć. Dzieciaki oczywiście się cieszyły, ponieważ nigdy jeszcze nie jadły posiłków na świeżym powietrzu. Na polanie było już kilka osób, które rozkładały koce. Wybrałem miejsce przy lesie, żeby atmosfera była bardziej kameralna. Wziąłem ze sobą nawet radio na baterie, żeby umilić rodzinie piknik. Wszyscy byli zachwyceni a ja powiedziałem o swoim awansie. To była ogromna niespodzianka dla żony.

Od tamtego czasu wiele się zmieniło w moim życiu. Rodzinę na piknik zabierałem częściej, bo każdemu to się spodobało. Ja też mogłem dzięki temu odpocząć na świeżym powietrzu i się zrelaksować. Nowe obowiązki w pracy wypełniałem bardzo dobrze i szef był ze mnie zadowolony.