Oprawiamy w ramki ulubione plakaty

Twoje źródło informacji

Oprawiamy w ramki ulubione plakaty

31 sierpnia 2018 Marketing 0

Każdy z nas w wieku kilkunastu lat przeżywał zapewne okres pewnego rodzaju buntu oraz zamiłowania do konkretnej muzyki, aktora bądź gwiazdy sportu. Moja trzynastoletnia córka przeżywa właśnie taki okres. Interesuje ją mocno muzyka i jej pokój obwieszony jest plakatami jej idoli. Niektóre  z nich mają nawet oryginalne autografy.

Ramka chroni przed zniszczeniem

ramki do plakatówMoja córka wchodzi właśnie  w okres nastoletnie. W życiu praktycznie każdego z nas był to niezwykle barwny czas, pełen silnych emocji, przyjaźni i pasji. Pamiętam,że ja wraz z grupą moich bliskich koleżanek byłyśmy wielkimi fankami kina. Uwielbiałysmy filmy, miałyśmy też kilku ukochanych aktorów, których podobizny wisiały w naszych pokojach. Moja córka przejawia podobną fascynację, tylko że w jej przypadku chodzi o muzykę. Jeździ  po całym kraju i zbiera autografy swoich ukochanych zespołów. Większość z tych podpisów mieści się na plakatach. Do tej pory wisiały one starannie przyklejone do ściany, jednak z góry wiedziałam, że mogą  w ten sposób za długo  nie przetrwać. Kupiłam więc córce ramki do plakatów, za które  była mi ogromnie wdzięczna. Wszystkie, najważniejsze dla niej plakaty, czyli te z autografami, znajdują się teraz w ramce za szybą i są w pelni zabezpieczone przed zniszczeniem. Poza tym wyglądają  na ścianie o wiele korzystnej, kiedy są  oprawione. Pomysłem  na takie potraktowanie plakatów zarazilysmy już  kilka koleżanek mojej córki. One również oprawiły większość plakatów w ramki.

Byłam  kiedyś  nastolatką i doskonale zdaje sobie sprawę  z tego, jak ważne są w tym czasie pasuje dla młodego człowieka. Moja córka, podobnie jak ja kiedyś, zbiera teraz zapamietale plakaty swoich ulubionych zespołów. Na części z nich ma nawet autografy. Żeby  te cenne plakaty nie uległy zniszczeniu, kupilysmy do nich specjalne ramki.