Nowy, antyalergiczny twardy materac

Twoje źródło informacji

Nowy, antyalergiczny twardy materac

21 marca 2018 Wyposażenie wnętrz 0

 

Wymieniając ramę łóżka na nową postanowiłam kupić też nowy materac. Chociaż nowe łóżko ma takie same rozmiary jak stare, a więc teoretycznie nadal mogłam korzystać ze starego materaca to stwierdziłam, że w rzeczy takie jak materac trzeba inwestować i wypróbowywać nowe technologie. Stary materac nie był niewygodny, ale miał już swoje lata, w więc był w niektórych miejscach nieco odkształcony.

Wybierając materac zwróciłam uwagę na dodatkowe powłoki

twardy materac piankowyW sklepie spędziłam ponad godzinę, ale chciałam wybrać materac idealny. Przy wyborze bardzo pomógł mi ekspedient, który dużo powiedział mi o poszczególnych modelach materaców. W końcu kupiłam twardy materac piankowy, który wydał mi się najbardziej wygodny. Nie będę ukrywać, spodobała mi się też cena tego materaca. Z tego co się dowiedziałam materace piankowe są materacami, które są stosunkowo tanie jeżeli weźmie się pod uwagę to jak się sprawdzają w czasie ich użytkowania. Mój materac nie był drogi ale był trochę droższy niż typowe materace piankowe ze względu na jego ciekawą, dodatkową właściwość. Materac, który teraz używam ma specjalną powłokę, która została wzbogacona wyciągiem z aloesu. Może brzmi to dziwnie ale rzeczywiście to działa i zgodnie ze słowami producenta czuję, że ten materac w pewien sposób odżywia, ale też i koi moją skórę. Zanim kupiłam ten materac nie wiedziałam nawet, że takie materace istnieją. Oczywiście pokrowiec materaca jest antyalergiczny, co moim zdaniem powinno być standardem w każdym materacu.

Wiem, że wiele osób nie przepada za materacami twardymi, ponieważ są dla nich niewygodne. Ja jednak na szczęście uwielbiam takie materace. Mówię na szczęście, ponieważ taki typ materaca jest najzdrowszy dla naszego kręgosłupa. Nie mam problemów z kręgosłupem, ale w pracy dużo siedzę, a więc jestem osobą, której może to grozić. Dlatego też kupiłam twardy materac piankowy, który również najlepiej wpływa na nasz kręgosłup dzięki temu, że nie ma sprężyn.