Noclegi ze znajomymi w Kudowie Zdrój

Razem z moimi znajomymi bardzo lubimy podróżować. Udało nam się już zwiedzić chyba całą Europę wzdłuż i wszerz, ale zawsze lubiliśmy wracać w polskie góry. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej jak to mówią. Szczególnie upodobaliśmy sobie Kudowę Zdrój.

Kudowa Zdrój to piękne miejsce.

hotel W Kudowie Zdrójo właśnie tam po praz pierwszy wybraliśmy się wszyscy razem na wycieczkę. Było to jeszcze za czasów licealnych. Nie mieliśmy dużych funduszy, wiadomo, że dostawaliśmy tylko kieszonkowe od rodziców i musieliśmy odkładać na ten wyjazd. Stać nas było tylko na gospodarstwo agroturystyczne, ale i tak cieszyliśmy się bardzo, że sami coś sobie zorganizowaliśmy i nie jest to wyjazd na kolonie ani z rodzicami. Przez większość czasu po prostu wędrowaliśmy po górach, bo na wyjścia go muzeów czy galerii nie było nas stać, zatem musieliśmy dokładnie przemyśleć wszelkie wydatki. Jedzenie też kupowaliśmy wspólnie myśląc o tym co można z tego zrobić i na ile posiłków starczy, więc zwykle były to kanapki z serem czy szynką. Nasze pokoje nie były może rewelacyjne, ale służyły nam tylko do odsypiania po całym dniu, więc nie marudziliśmy. Od tamtej porty co roku jeździmy w inne miejsce. Noclegi rezerwujemy teraz z dużym wyprzedzeniem, każdy z nas pracuje, więc stać nas na większy komfort. Nie są to może ekskluzywne apartamenty, ale na pewno są to pokoje komfortowe. Ostatnimi czasy jednak nie mamy zbytniej ochoty na długie wyjazdy. Pracujemy, mamy rodziny, więc urlopy chcemy też spędzać z nimi. W tym roku postanowiliśmy, że znowu wrócimy do Kudowa Zdrój. Tym razem przejrzymy lepsze pensjonaty niż ostatnim razem i zdecydowaliśmy się na jedno miejsce.

Było bardzo blisko tego, w którym zatrzymaliśmy się po raz pierwszy, więc mogliśmy zobaczyć co się zmieniło. A zmieniło się sporo. Przybyło mnóstwo budynków, pobudowano nowe drogi, a szlaki górskie zostały wydeptane. Nie mniej jednak warto było wrócić po tylu latach do Kudowy Zdrój.

Noclegi ze znajomymi w Kudowie Zdrój
Przewiń do góry