Najmodniejsza fotobudka

Jestem właścicielem dobrze prosperującej, aczkolwiek nadal małej firmy. Ostatnio zatrudniłem trzech nowych pracowników, do swojego dotychczas czteroosobowego zespołu. Zauważyłem jednak, że integracja między nowymi pracownikami a tymi, którzy są ze mną od początku – nie przebiegła tak jak bym tego oczekiwał. W tym celu postanowiłem zorganizować firmową imprezę. 

Fotobudka na imprezę firmową

modna fotobudka z bielskaDługo zastanawiałem się jak będzie ten event wyglądał. Postanowiłem jednak, że urządzę go pod namiotem, na świeżym powietrzu, gdzieś w małej, górskiej miejscowości. Niemały kłopot sprawiło mi także wymyślenie atrakcji na ten specjalny dzień. W końcu jednak mnie olśniło. Od razu skontaktowałem się z przedstawicielem odpowiedniej firmy, dzięki któremu główną atrakcją wieczoru miała być modna fotobudka z bielska. Kiedy pracownicy zaczęli się zjeżdżać, zauważyłem że są oni – na szczęście – w bardzo dobrych humorach. Nie każdy z nich jednak czuł się pewnie wśród nowo poznanych kolegów i koleżanek. Dlatego też dopiero po jakimś czasie pierwsi odważni zaczęli korzystać z uroków fotobudki. Jednakże kiedy inni zobaczyli jak dobra jest to zabawa, postanowili także skorzystać z jej dobrodziejstwa. Ostatecznie po paru godzinach wszyscy zaczęli się wymieniać swoimi nierzadko kompromitująco zabawnymi zdjęciami, coraz bardziej się do siebie zbliżając. W tym momencie stwierdziłem, że odniosłem sukces – chciałem bowiem, aby moi pracownicy się polubili. 

Dzisiaj, atmosfera w biurze jest bardzo przyjemna. Bardzo się cieszę, bo bez wątpienia jest to zasługa urządzonego eventu z fotobudką w roli głównej. Widząc jak pracownicy ze sobą żartują i się uśmiechają, praca od razu przebiega jakoś przyjemniej, no i przede wszystkim szybciej. Co więcej, powoli planujemy kolejny firmowy wyjazd!