Najlepsze piloty rgb

Zawsze chciałem zmienić oświetlenie nie wychodząc z domu, czy z jednego pomieszczenia i manipulować nim w innym. Nie wiedziałem dokładnie, jak tego dokonać, jednak w dwudziestym pierwszym wieku nie trudno o takie rozwiązania zwłaszcza, jeśli chodzi o technologię oświetleniową oraz wykorzystanie świateł led.

Jak działają piloty rgb

pilot rgb

Bardzo popularne są światła led RGB, czyli pozwalające na zmianę koloru praktycznie na dowolne przez nas wybrane. Z pierwszą chwilą nie mogłam do końca w to uwierzyć, jak pracownik salonu oświetleniowego opowiadał mi o tym, jednakże posiadał na stanie żarówkę RGB i postanowili pokazać wszystkie możliwości. Pilot RGB jest bardzo mały i spokojnie można go położyć w dowolnym miejscu w mieszkaniu, a dzięki temu, że działa na baterie, które są energooszczędne nie ma praktycznie żadnego problemu z użytkowaniem oraz częstą zmianą koloru oświetlenia. Pracownik po przedstawieniu mi wszystkich funkcjonalności, jakie oferowały światła led z dołączonym pilotem bardzo mi to zaimponowało i od razu chciałem mieć takie rozwiązanie u siebie w mieszkaniu. Jak się okazało, nie była to praktycznie żadna inwestycja, gdyż koszt oświetlenia led razem z pilotem RGB był niewielki. Stosowałem na co dzień jedynie kilka kolorów, które w bardzo sprawny sposób potrafiły zmienić mieszkanie i jego zupełny wygląd. Pilot RGB był praktycznie niezawodny. Mogłem z niego korzystać na co dzień przez kilkanaście minut łącznie i nie sprawiał żadnego problemu, a przyciski były tak dopasowane, że żaden nie był luźny i każde moje naciśnięcie w wybrany kolor skutkowało jego zmianą.

Co najciekawsze, w przypadku technologii led można wykorzystywać je praktycznie w każdej lampie, którą posiada klient, do zamontowania żarówki na pilota RGB. Z oświetlenia, jak i z samego pilota korzystamy już od kilku lat i nie sprawia to żadnego problemu.

Najlepsze piloty rgb
Przewiń do góry