Bardzo luksusowy hotel na Mazurach

Ostatnio pomyślałam sobie, że w ramach nagrody dla samej siebie pozwolę sobie na jakieś szaleństwo. Wybiorę się do jakiegoś luksusowego hotelu ze spa, gdzie będę mogła porządnie odpocząć i zrelaksować się.

Hotel mrągowo to miejsce bardzo eleganckie i przyciągające turystów

hotel mrągowoWybrałam Mazury ponieważ uważałam, ze tam będzie najmniej turystów. Nad morzem czy w górach jest ich zawsze więcej, niż nad jeziorami w Mrągowie. Dlatego też zdecydowałam się obrać ten kierunek. Oczywiście wcześniej wszystko sprawdziłam. Odbyłam kiedyś konferencje na mazurach więc wiedziałam jaki jest tam najlepszy dojazd, i jak to wszystko wygląda. Nie zatrzymaliśmy się wtedy jednak w bardzo dobrym, hotelu, więc postanowiłam poszukać innego. Na weekend na pewno mogę wybrać jakiś bardzo luksusowy hotel mrągowo. Tak też zrobiłam. Znalazłam jeden hotel o bardzo dobrej renomie i przeczytałam na jego temat wiele pozytywnych opinii w internecie. Poza tym obok hotelu znajdowało się też spa. To mnie ostatecznie przekonało do tego, że dokonałam słusznego i najlepszego wyboru i właśnie tam powinnam się udać na moje wymarzone wakacje. Jak tam przyjechałam to naprawę byłam bardzo zadowolona z hotelu. Wyglądał on dokładnie tak jak na fotografiach co jak wiadomo nie zawsze się zdarza. Jednak tam wszystko było na swoich miejscach. Do tego sprawdziłam tam od razu ofertę spa i zapisałam się na zabiegi, żeby potem nie czekać z nimi w kolejce.

To też byłą dobra decyzja. Dzięki temu moje wakacje były naprawę wspaniałe i w luksusowych warunkach, dzięki temu wszystko poszło po mojej myśli i było tak jak zaplanowałam.