Lalka interaktywna

Zabawki interaktywne przeznaczone dla dzieci mają nie tylko bawić, ale także i uczyć. Takie zabawki często naśladują prawdziwe zachowania, ucząc dziecko ich różnorodności. Żaden rodzic nie jest w stanie tego osiągnąć bez pomocy takich zabawek. Oczywiście, dziecko z czasem nauczy się wszystkiego, ale nie o to chodzi.

Interaktywne zabawki uczą różnych, prawidłowych zachowań

baby bornLalka baby born, to doskonały produkt przeznaczony dla małych dzieci. Posiada wiele funkcji naśladujących prawdziwe niemowlę, włącznie z jego rzeczywistymi potrzebami fizjologicznymi. Lalkę można karmić, dawać jej pić, przez co laleczka robi siku ucząc dziecko, że takie zachowania są najzupełniej normalne. Rodzice już nie muszą poświęcać wiele czasu na tłumaczenie dziecku dlaczego tak się dzieje, ponieważ ono samo to widzi i wie skąd się takie rzeczy i zachowania biorą. Lalka potrafi także płakać, wydzielając obficie łzy, co z kolei uświadamia dziecku wszelkie emocje, tzw. co i dlaczego dzieje się tak, a nie inaczej. Zabawki interaktywne mają to zastosowanie, że dziecko już nie męczy opiekuna ciągłymi pytaniami, ponieważ jest w stanie samo zaobserwować poszczególne wydarzenia i odpowiednio je zinterpretować. Nie ma w tej dziecięcej interpretacji żadnego przekłamania i jest ono całkowicie zgodne z rzeczywistością. Watro więc zainteresować się tego typu zabawkami, ponieważ będą one w znacznej mierze zgodne z tym, co chcą przekazać swojej pociesze rodzice. 

Lalki interaktywne mają do kompletu załączone także ubranka, które dziecko może wykorzystywać na swój sposób. Przebiera więc lalkę zarówno do karmienia, jak i do spania. A także do zabawy. Pomimo tego, że robi to często, jego rzeczywistość jest jak najbardziej prawidłowa i zgodna z tym, czego można oczekiwać.

Lalka interaktywna
Przewiń do góry