Koszulki i ulotki reklamowe

Prowadzimy firmę, która sprzedaje t-shirty bawełniane z nadrukiem, koszulki bawełniane z nadrukiem, t-shirty z nadrukiem na zamówienie, bluzy z własnym nadrukiem na zamówienie. Musimy poważnie zastanowić się nad wypromowaniem naszej firmy. Zacznijmy od ulotki reklamowe. Jak to zrobić?

Formy promocji firmy

T-shirt z nadrukiem, koszulkaUlotka najczęstszy materiał reklamacyjny, posiadają ogromny potencjał, mogą przyciągnąć do nas klienta, oczywiście jest jeden warunek- zostaną właściwie wykonane, a ich treść należycie zostanie przygotowana.
Musimy zastanowić się jaką funkcję i dla jakiej grupy odbiorców je kierujemy. Jeśli wiemy, że ulotka będzie rozdawana na ulicy lub jej odbiorca będzie miał mało czasu na przeanalizowanie zamieszczonej treści. Musi być ona czytelna i jasna, jeśli korzystamy z profesjonalnej firmy, pokuśmy się o krzykliwy nagłówek lub zdjęcie. Musimy przekonać odbiorcę, aby chwilę poświęcić na przeczytanie zawartej w niech treści. Nie musimy również umieszczać całej oferty, wystarczy kilka najważniejszych z krótkim opisem. Zaprezentujmy kilka cech naszych koszulek, co możemy na nich wydrukować, jakie możemy zamówić bluzy.
Pamiętajmy, żeby nasza ulotka była schludna, czytelna, konkretna, aby posiadała adres strony internetowej, facebooka i adres siedziby firmy, oraz kontakt telefoniczny. Ważny jest również format ulotki. Ma to istotne znaczenie dla odbiorcy, musi być poręczny, tani w druku i wielkość taka, aby zmieściła nam się cała treść. Nie zapominajmy jednak o tym, że ulotka jest materiałem reklamowo-graficznym, który a przyciągać uwagę i wzrok, w miarę możliwości powinna odróżniać się od innych. Powinna pomóc nam w sprzedaży naszych usług i produktów. Format jest jedną z rzeczy, które pierwsze widzi klient, warto zastanowić się czy nie warto z czymś zadziałać, aby realnie zaciekawić przechodnia.

Warto jednak zlecić taki projekt profesjonalnej firmie, można nakreślić swoje oczekiwania, treści. Firma przedstawia nam kilka projektów i to od nas zależy, na który się zdecydujemy i jaką decyzję podejmiemy.