Komplet ręczników prezentem ślubnym

Twoje źródło informacji

Komplet ręczników prezentem ślubnym

2 lutego 2019 Wyposażenie wnętrz 0

Koleżanka, z którą pracowałam w dziale wychodziła za mąż. Dostałam od niej zawiadomienie, które dość chętnie przyjęłam. Chciałam jej kupić jakiś ciekawy prezent poza kwiatami, bo ją bardzo lubiłam. Do ślubu było jeszcze trochę czasu i dzięki temu mogłam się swobodnie rozejrzeć.

Kupno ręczników w sklepie internetowym

ręcznik sklep internetowyW domu przeglądałam sobie oferty sklepów internetowych, bo było to dużo wygodniejsze niż bieganie po sklepach zwłaszcza, że jeszcze nie miałam pomysłu na prezent. Matka powiedziała mi, że widziała w jednym sklepie interesujący prezent na ślub i był to kąpielowy ręcznik sklep internetowy, który odwiedziłam sprzedawał ręczniki, jednak nie zwróciłam na to uwagi. Postanowiłam więc przyjrzeć się temu bliżej. Jak się okazało, to nie był zwykły ręcznik, tylko z napisem. Do wyboru były dwie opcje. Jeden z napisem pan młody a drugi z napisem pani młoda. Co ciekawe, możliwe również było kupno ręczników kąpielowych z wyszytymi imionami i komplet wcale nie był taki drogi. Znalazłam ręczniki z imionami koleżanki i je przyszłego męża. Dostępne one były w trzech wariantach kolorystycznych. Beżowy, granatowy i różowy. Uznałam, że ręczniki w kolorze beżowym będą najlepszym wyborem i te zdecydowałam się kupić. Ręczniki były wykonane w stu procentach z naturalnej bawełny, co dawało gwarancję, że będą dobrze wycierać. Zależało mi, żeby ręczniki były dobrej jakości i takie wybrałam. Dodatkowo zapakowane były w eleganckie pudełko. To był idealny prezent ślubny.

Koleżance nie powiedziałam nic o prezencie, chociaż miałam ochotę, bo byłam ciekawa jej reakcji. Dopiero w dniu ślubu to zrobiłam. Widziałam, że bardzo się ucieszyła. Nawet wybrałam idealny kolor jak się okazało, bo beż był jej ulubionym. Dobrze, że koleżanka była zadowolona.