Kawalerki do wynajęcia

Twoje źródło informacji

Kawalerki do wynajęcia

24 listopada 2018 Nieruchomości 0

Niedawno skończyłam studia. Otrzymałam dobrą propozycję pracy w mieście oddalonym od miejsca mojego zamieszkania o prawie dwieście kilometrów. W związku z tym muszę znaleźć sobie miejsce do zamieszkania. Przeprowadzam się razem z narzeczonym, który pracuje zdalnie i nie robi mu różnicy czy będzie pracował w Toruniu czy w Gdańsku.

Dużo ofert kawalerek do wynajęcia

kawalerka do wynajęciaPrzeprowadzamy się do Trójmiasta. Poszukiwanie mieszkanie rozpoczęliśmy około miesiąca przed przeprowadzką. Szukaliśmy ofert na popularnym serwisie z ogłoszeniami, ale również dzw2oniliśmy do biur nieruchomości. Kawalerka do wynajęcia była wśród ogłoszeń każdego z biur, z którymi się kontaktowaliśmy. Umówiliśmy się na kilka spotkać, by obejrzeć mieszkania i pojechaliśmy na kilka dni do Gdańska. Najbardziej spodobała mi się kawalerka na nowym strzeżonym osiedlu. Była na drugim piętrze i miała bardzo duży balkon. Już sobie wyobrażałam ile czasu będę na nim spędzać, kiedy zrobi się ciepło. Kawalerka była całkiem duża. Miała ponad trzydzieści metrów kwadratowych. Miała aneks kuchenny. Pokój był wielką otwarta przestrzenią. Była w nim nowa rozkładana sofa i pojemna szafa z drzwiami suwanymi. Po kilku dniach zdecydowaliśmy się na wynajęcie właśnie tego mieszkania. Podpisaliśmy umowę na wynajem od początku września. Pozostałe kawalerki, które oglądaliśmy również miały swój urok. Zdecydowaliśmy się jednak na wynajem tej położonej najbliżej komunikacji miejskiej.

Jesteśmy zadowoleni z wybranego mieszkania. Jest bardzo ustawne i dokupiliśmy do niego kilka mebli. Bardzo podoba mi się również duża łazienka, w której jest wanna z hydromasażem i duże lustro. Są tam też praktyczne szafki, w których można pochować wszystkie środki czystości. Mieszkamy tu już trzy miesiące i przekonaliśmy się, że wysokość opłat eksploatacyjnych jest mniejsza niż się spodziewaliśmy.