Jesienna szafa – zmiana ubrań i butów

Lato mija. Zauważyli to również właściciele wielkich odzieżowych marek – od pewnego czasu na wystawach sklepowych możemy zobaczyć co będzie modne w najbliższym sezonie. I choć widoczne na wystawie półbuty skórzane męskie czy puchowe kurtki nie nastrajają nas zbyt optymistycznie, to i tak odwiedzamy sklepy w poszukiwaniu rzeczy, które przydadzą nam się w sezonie jesienno – zimowym.

Jesień nadchodzi wielkimi krokami, warto więc przygotować się na jej przyjście odpowiednio wcześnie. Nie oznacza to od razu, że musisz wymienić swoją szafę. Warto wcześniej zorientować się, co będzie modne w nadchodzącym sezonie. Z modą jak to z modą – pewne fasony i kolory co roku się powtarzają, więc z całą pewnością znajdziesz w swojej szafie wiele rzeczy, które, choć służyły Ci w poprzednim sezonie, w tym również będą niezastąpione.
Są jednak rzeczy, które koniecznie powinnaś mieć w szafie tej jesieni. W co warto zainwestować?
Z pewnością przyda Ci się ciepły płaszcz. W tym roku znowu jest z czego wybierać: z mody nie wyszły klasyczne, dopasowane trencze, ale wiele modeli znajdą dla siebie osoby, które szukają obszernego płaszcza. Sprawdzą się również ciepłe swetry – jeżeli musisz kupić nowy, zainwestuj w sweter wykonany z kaszmiru – choć na pierwszy rzut oka wydaje się on zbyt cienki, to w rzeczywistości grzeje lepiej niż grube swetry wykonane ze sztucznych materiałów.

Oczywiście zwróć uwagę na buty: jeżeli posiadasz w swojej szafie botki damskie w dobrym stanie, możesz być pewna, że w tym sezonie ten rodzaj butów będzie bardzo modny. Jeżeli nie masz takich w swojej szafie, warto sprawdzić jakie modele możesz kupić w swoim ulubionym sklepie. Półbuty skórzane damskie wytrzymają na pewno niejeden sezon – półbuty to tak klasyczny rodzaj obuwia, że z całą pewnością nie wyjdzie z mody przez najbliższe lata.