Jak znowu być parą?

Często w życiu bywa tak, że najczęściej mamy problem z druga połową. Po kilku latach związku wszystko zaczyna się powoli psuć i przestaje się układać. W pewnym momencie jedna albo druga połowa znajduje sobie kogoś, kto jej zapewnia odpowiednie warunki, szczęście i atrakcje. Statystycznie, najczęściej odchodzą kobiety. Dlaczego tak się dzieje? 

Co zrobić gdy kobieta odejdzie? 

jak odzyskać kobietęBijemy się z myślami co by było gdyby, co zrobiłem źle. Czasami po prostu wystarczy po ludzku odpuścić i znaleźć sobie nową kobietę, ponieważ może być tak, że niestety coś się wypaliło o kobieta już nie chce z nami być. Tak bywa bardzo często. Jeżeli zaś kobieta odchodzi z pewnego powodu, przykładowo jeżeli powodem jest brak sensu życia przy facecie albo jego alkoholizm, możemy tutaj porozmawiać o odpowiedniej terapii albo co najlepsze, możemy pomyśleć  o jakiejś szkole uwodzenia. Wystarczy po prostu powoli i konkretnie się zmienić, sprawić, żeby kobieta zauważyła, że się zmieniliśmy, żeby zauważyła również co straciła, to jest bardzo istotne. Sztuka uwodzenia głównie polega na tym, aby po prostu sukcesywnie dawać o sobie znać wtedy, kiedy kobiety już z nami nie ma. Podnieść się z dołka i zacząć działać. Warto sobie przypomnieć również, o co nasza druga połowa miała wcześniej pretensje i delikatnie oraz sukcesywnie się zmieniać w takim kierunku, żeby już podobnych wyrzutów nie miała. Najlepiej jest wtedy, kiedy razem ze swoją byłą kobietą macie przykładowo wspólnych znajomych, wtedy pole do popisu jak odzyskać kobietę jest większe. 

W każdej szkole uwodzenia, czy na każdej terapii lekarz czy nauczyciel powie nam, że nic tak nie działa na druga kobietę jak zazdrość.  Dlatego może warto byłoby zaprosić koleżankę z pracy do kina albo na kawę, tak żeby ex zobaczyła, ze jesteśmy bez niej szczęśliwi.

Jak znowu być parą?
Przewiń do góry