Jak szybko skończyć remont

Twoje źródło informacji

Jak szybko skończyć remont

15 marca 2017 Wyposażenie wnętrz 0

Czy zastanawialiśmy się ile prac trzeba włożyć w wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim? No trochę trzeba i niektórych z nas to odstrasza. Z jednej strony takie surowe mieszkanie możemy urządzić sobie wedle naszych potrzeb, z drugiej strony pracy trzeba sporo. Mieszkanie w stanie deweloperskim jest jak czysta, biała karta papieru, trzeba ją zapisać, ale robimy to my sami, nikt za nas i to jest bardzo duża zaleta.

Oryginalne ściany

dobrej jakości tynki dekoracyjneJeżeli chcemy mieć ładnie wykończone mieszkanie, oryginalne i ciekawe ściany, to nie zakładajmy od razu, że pomalujemy je farbą i na tym będzie koniec. Wysilmy się, ruszmy trochę wyobraźnię, sprawmy, aby nasze mieszkanie zachwycało innych, aby u każdej osoby, która do niego wchodzi powodowało wielkie wrażenie i takie uczucie wow. Przecież mieszkanie ma się nam podobać, ale fajnie, jeżeli przy okazji robi wrażenie na innych. Dlatego też zdecydujmy się na dobrej jakości tynki dekoracyjne, zaszalejmy trochę z modą, zaszalejmy z wyglądem wnętrza, przecież ograniczać może nas jedynie nasza wyobraźnia, a na to nie możemy pozwolić. Jeżeli nałożymy takie dekoracyjne tynki na ścianę, to będzie ona wyglądać super, a dodatkowo wcale nie będzie nas to kosztować dużo pracy i wysiłku. To może tylko wyglądać na takie rozwiązanie, nad którym siedzi się pół dnia i płaci bardzo wiele, ale wcale diabeł nie taki straszny, jak go malują. 

W tynkach dekoracyjnych fajne jest to, że nie tylko mają ciekawe kolory, ale faktura takiej ściany jest super, wygląda nowocześnie i inspirująco. Chcemy mieszkać na poziomie, chcemy mieć ekstra mieszkanie, które zachwyci każdego gościa za każdym razem, kiedy nas odwiedzi, a nas za każdym razem, kiedy będziemy do niego wracać zmęczeni po pracy? Nic prostszego, zdecydujmy się na tynk dekoracyjny.