Idealny kolor paznokci

Twoje źródło informacji

Idealny kolor paznokci

31 października 2017 Zdrowie i wygląd 0

 

Zastanawiasz się dla odpowiednim dla siebie lakierem do paznokci? Taki w którym zawsze czułabyś się odpowiednio, dobrany do koloru Twojej cery, kształtu płytki paznokcia, a przede wszystkim do charakteru?

Jaki lakier do paznokci wybrać?

lakiery do paznokciZastanów się jakie typy zachowań są dla ciebie charakterystyczne. Czy lepiej czujesz się w pierwszym rzędzie, czy w ostatnim? To wiele powie o Twojej osobowości, a co za tym idzie – dowiesz się jakiego lakieru powinnaś używać, aby czuć się dobrze i komfortowo. Stresują Cię sytuację kiedy oczy zgromadzonych osób zwracają się ku Tobie i nie lubisz publicznych wystąpień? Jeśli w towarzystwie wolisz słuchać niż mówić, nie oznacza to wcale, że nie nadajesz się do wychodzenia z domu. Po prostu natura obdarzyła się nadzwyczajną skromnością i to jedna z Twoich cech, które powinnaś w sobie zaakceptować. Dla osób takich jak Ty czyli skromnych, towarzyskich jednak nieco nieśmiałych, najlepiej sprawdzą się lakiery do paznokci w łagodnych pastelowych odcieniach. Łagodnie podkreślają urodę, nienachalnie zdobią i dodają uroku w sposób jaki sobie cenisz – nienachalny. Jeżeli jesteś osobą pełną życia, której wszędzie pełno i masz niewyobrażalnie dużą liczbę przyjaciół i koleżanek – wybieraj lakiery mocne i o świeżych owocowych barwach. A jeśli Twoją cecha charakterystyczna to wieczne roztargnienie i szalone, często nieodpowiedzialne pomysły – nie zastanawiaj się nad jednym kolorem paznokci. Spróbuj wszystkich jakie masz, pomaluj każdy paznokieć inaczej.

Powyższe wskazówki najlepiej potraktować z małym przymrużeniem oka. Wiele z nas posiada swoje ulubione kolory, które właśnie z tego powodu prezentują się najlepiej na naszych dłoniach. Bywa, że wyglądamy najlepiej w tym co najbardziej lubimy. Pamiętajmy, że nie musimy na siłę zmieniać swoich upodobań.