Hirudoterapia w Warszawie

Ostatnio coraz bardziej zwracamy się w stronę natury. Dotyczy to wszystkich dziedzin życia. Możemy to zauważyć w żywieniu, budownictwie, medycynie i innych tego typu dziedzinach. Zaczynamy doceniać dobra jakimi obdarowuje nas przyroda i zaczynamy też bardziej dbać o nasze otoczenie. Bardzo modne stały się produkty eko oraz osoby promujące zdrowy styl życia.

Jak wygląda leczenie pijawkami?

leczenie pijawkami w Warszawie w niskiej cenieW ostatnim czasie bardzo modna stała się hirudoterapia, swój początek bierze ona już w starożytnym Egipcie. Również medycyna ludowa stosowała tego typu zabiegi z bardzo dobrym skutkiem. Odnotowane to jest nawet w kronikach historycznych. Dlatego też współczesna terapia z tak dużym rozmachem wróciła do leczenia pijawkami. Oczywiście dzisiejsze pijawki pochodzą ze sterylnych hodowli w laboratoriach i są to tak zwane pijawki lekarskie. W chwili obecnej terapia ta jest prowadzona tylko w gabinetach i przychodniach prywatnych, ale z czasem z pewnością ulegnie to zmianie. Bowiem zwolenników leczenia pijawkami nie brakuje a wręcz przeciwnie bez przerwy przybywa. Szczególną popularnością cieszy się leczenie pijawkami w Warszawie w niskiej cenie, możecie się o tym przekonać czytając wpisy na portalach społecznościowych. Osoby zgłaszające się tam cierpią na różnego rodzaju schorzenia z którymi medycyna konwencjonalna nie zawsze sobie radzi. Terapia ta działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Ostatnie badania potwierdzają również działanie przeciwnowotworowe.

Myślę więc, że nie ma potrzeby przekonywania nikogo do zalet leczenia pijawkami. Tym bardziej, że terapia jest całkowicie bezbolesna. Przynosi zaś wiele wymiernych korzyści o których mówi się coraz głośniej. Nawet przeciwnicy hirudoterapii zaczynają dostrzegać jej zalety. Kontakt do poradni znajdziemy za pomocą przeglądarki internetowej lub ogłoszeń w mediach.

Hirudoterapia w Warszawie
Przewiń do góry