Gdzie znaleźć dobrą myjnię?

Twoje źródło informacji

Gdzie znaleźć dobrą myjnię?

1 stycznia 2018 Motoryzacja 0

W Warszawie otwieranych jest coraz więcej myjni samochodowych. Ma to bezpośredni związek z szybko rosnącą liczbą pojazdów w stolicy. Praktycznie każda rodzina ma przynajmniej jeden samochód. Na jedną dorosłą osobę przypada średnio 0.8 samochodu. Nastolatki dostają swój pierwszy pojazd na osiemnaste urodziny, a osoby starsze nie boją się prowadzić dzięki kampaniom społecznym. Wszystko to sprawia, że myjnia samochodowa to przynoszący zyski biznes, dlatego przedsiębiorcy inwestują w takie miejsca.

Nowa myjnia samochodowa

myjnie samochodowe wyposażenieOtwierając nową myjnię samochodową przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę lokalizację. Obrzeża miasta przyciągną zamożnych biznesmenów, którzy osiedlili się ze swoimi rodzinami na przedmieściach w poszukiwaniu ciszy i spokoju. Takie osoby zazwyczaj myją swój samochód przynajmniej raz w tygodniu i dają duże napiwki. Dodatkowo bogaci przedsiębiorcy i pracownicy wielkich korporacji mają więcej pojazdów, co trzeba wziąć uwagę przeprowadzając kalkulację. Centrum miasta to miejsce, gdzie znajdziemy wielu klientów, ale tylko pod warunkiem stosowania konkurencyjnych cen. Jakość ma wówczas mniejsze znaczenie ponieważ osoby korzystające z usług nie zwracają uwagi na detale. Myjnie samochodowe wyposażenie takich miejsc ważniejsze będzie zatem na przedmieściach. Osoby oddające swój pojazd do oczyszczenia na peryferiach z pewnością docenią wygodne fotele i dobrą kawę.

Warto zwrócić uwagę nie tylko na dobór odpowiedniej lokalizacji. Stosowanie materiałów i środków czystości wysokiej jakości z pewnością sprawi, że biznes przyniesie oczekiwane zyski. Oszczędzanie na materiałach używanych do wykonywania usług w szerszej perspektywie się nie opłaca. Utrata zaufania klientów to prosa droga do upadku biznesu. Należy postępować według zasady „traktuj klienta swego jak siebie samego”.