Gdzie kupić wyciskarki Hurom Alpha?

Naukowcy przyjęli model, w którym powinniśmy spożywać co najmniej pięć porcji warzyw i owoców, na dzień. Dla niektórych jest to bardzo trudne do osiągnięcia zważywszy na miejsce pracy lub sposób życia. Jak jednocześnie nosić ze sobą do pracy marchewkę, jabłka, pomarańcze, jarmuż i ogórki? To proste – musimy z nich zrobić sok. 

Wyciskarki do soków od firmy Hurom

hurom alphaNa wielu przykładach udowodniono, że picie soków z warzyw i owoców, ma bardzo duży wpływ na właściwe funkcjonowanie naszego organizmu. Warzywa i owoce dostarczają wszystkich niezbędnych witamin i mikroelementów, które w odpowiednich dawkach przyczyniają się do zwiększenia naszej żywotności i witalności. Dzięki diecie bogatej w soki możemy poprawić kondycję naszych włosów, paznokci, oczyścić organizm, a także nabyć dużo większej odporności. Wyciskarka Hurom Alpha, to urządzenie, które zostało stworzone do perfekcyjnego wyciskania soków. Ten model posiada komorę wrzutową z dwoma otworami, dzięki czemu możemy jednocześnie wrzucać warzywa i owoce. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii, Alpha jest cicha i generuje znikomy poziom hałasu. To duża zmiana w porównaniu z wyciskarkami konkurencji. Hurom Alpha to propozycja dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie swojej diety bez codziennej porcji soku. Jej kupno to inwestycja, która zwraca się w postaci zdrowia i sprawności naszej rodziny. Koszt Hurom Alpha to nieco ponad dwa tysiące złotych, jednakże jest to uczciwa cena za tak kompletny i dopracowany sprzęt.

Spożywanie warzyw i owoców jest koniecznością. Jednak nie wszyscy lubią smak buraków, pietruszki, czy selera. W takiej sytuacji zawsze jest rozwiązanie. Wystarczy do soku z warzywa, dobrać odpowiedni sok z owoców i stworzyć swojego rodzaju miks o niepowtarzalnym smaku, jak ma to miejsce w przypadku soku buraczano – pomarańczowego.