Fotobudka na wesele i jej zalety

Pierwszy raz zetknęłam się z fotobudką całkiem niedawno w Katowicach. Mieliśmy imprezę integracyjną w firmie i właśnie pojawiła się taka fotobudka, abyśmy mogli się zrelaksować. Dzięki takiemu urządzeniu łatwo zlikwidować pierwsze stresy.

Fotobudka na wesele i nie tylko

fotobudka na weseleJa jestem w firmie od niedawna, więc prawdopodobnie, gdyby nie ta fotobudka, mogłabym się bardziej stresować na początku imprezy. Tak jednak udało się, że nie byłam aż tak bardzo przejęta. Myślę, że inni mieli bardzo podobne doświadczenia. Niektórym jednak fotobudka się nie podobała. Nie wszystkim da się jednak dogodzić, bo wiadomo, że gusty są różne. W Krakowie popularna jest fotobudka na wesele, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wynajmować ją właśnie także na czas innych wydarzeń, kiedy zbiera się razem sporo ludzi. Wiadomo, że na weselu, tak jak i na imprezie integracyjnej, nie wszyscy się znają, a taki sprzęt pozwala się ze sobą spokojnie zaznajomić. Jest to na pewno wygodne. Ma też jednak wady, bo fotobudka jest dość droga. Nie każdego będzie stać na taką fotobudkę. Niewątpliwie jednak pozwala ona zminimalizować stres i sprawić, że ludzie się lepiej poznają na samym początku, a wtedy będą się po prostu lepiej bawić.

W pracy akurat może to pomóc też bardziej długofalowo, bo ludzie, którzy się znają będą lepiej później ze sobą współpracować. Wiadomo to nie od dziś, że takie rzeczy wpływają na utożsamianie się ze sobą różnych osób. Warto więc takie imprezy organizować a fotobudka może, ale nie musi być do tego miłym dodatkiem.