FIBARO spełnia marzenia!

Marzysz o świadomej technologii nadzorującej pracę urządzeń elektrycznych w Twoim domu? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, system FIBARO niezwłocznie spełni Twe techniczne pragnienia.

Dlaczego właśnie FIBARO?

Dom FibaroSpróbujmy wyimaginować sobie sytuację, w której każdy komponent naszej personalnej, domowej siatki rozrywkowo-użytkowej ożywa jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki tuż po przekroczeniu przez nas progu domu. I to bez większej inicjatywy z naszej strony, dokładnie w takiej kolejności, w jakiej tego oczekiwaliśmy. Telewizor, odpowiednio przyciemnione światło i doskonale dostosowana temperatura – całkowity relaks wbudowany w cztery ściany domu, inteligentnego dom FIBARO. Przenosi on iluzoryczną wizję w rzeczywistość, a nawet codzienność, bowiem łączy niezwykłą prostotę wykonania i użytkowania oraz wielofunkcyjność. Sen amatora technologicznych nowinek ziszcza się tu i teraz, na naszych oczach i pod naszymi dachami. Idea ta kończy erę ciągnących się w nieskończoność kabli, stanowiących swoiste zagrożenie, nie wspominając o mało estetycznych efektach wizualnych, zastępując je modułami dyskretnie ukrytymi w puszkach podtynkowych. Obsługa i sterowanie są równie proste, jak sama bezinwazyjna instalacja. Wystarczy powszechnie posiadany i stosowany atrybut, czyli telefon komórkowy: zdecydowana ich większość jest kompatybilna z domem FIBARO i pozwala na zdalne sterowanie wszystkimi urządzeniami podlegającym systemowi.

Całokształt przełączników i włączników skumulowany jest na jednym, niewielkim panelu dowodzącym co zapewnia prosty i szybki dostęp do wszystkich funkcji.