Elastyczny repertuar – DJ na wesele

Dobra oprawa muzyczna na ślubie to tak naprawdę suma gustów i upodobań Pary Młodej oraz zaproszonych gości. Jeżeli marzycie o kapeli z prawdziwego zdarzenia to tylko zespół, których członkowie grają na instrumentach  klawiszowych, gitarze, basie oraz perkusji, mają wokalistkę lub wokalistę, mogą zapewnić muzykę graną na żywo.

Orkiestra czy DJ?

Aspekty, które dopełniają grającą na żywo orkiestrę, dając tym samym pewną zabawę to przede wszystkim, krótkie przerwy w graniu, symboliczna ilość wypitego alkoholu bądź całkowita abstynencja podczas wesela. Często warto zrezygnować z dodatkowych atrakcji na rzecz oprawy muzycznej. Szczególnie, jeżeli mamy wrażliwe ucho i zależy, aby obyło się bez fałszów. Jeśli jednak mamy obawy, że wokalista zespołu nie spełni naszych oczekiwań, zdecydujmy się na DJ na wesele, jest to dobre i często praktykowane rozwiązanie na śląsku.

DJ na weseleMusi być przede wszystkim dobrym wodzirejem, który nie będzie bał się mówić do mikrofonu i zachęcać do zabawy gości. Często spotyka się ludzi, którzy tylko z nazwy są bo puszczają utwory z płyty. Jednak konsoleta to nie wszystko. Trzeba mieć ten dar, aby rozkręcić nawet najbardziej leniwe osoby. Wbrew pozorom są też tacy, którzy potrafią zrobić półgodzinną przerwę od puszczania muzyki. Tak samo zespół, jak i wodzirej, powinien wykazywać się elastycznością w doborze repertuaru. Decydując się na danych muzyków, jak w większości usług towarzyszących Wam w dniu ślubu, musicie powierzyć im swoje zaufanie. Nigdy ogólnie narzucony scenariusz, nie są dobrym rozwiązaniem. Czasem bezpieczniej jest wybrać wesołego wodzireja z prawdziwego zdarzenia, niż zarezerwować niepewną, nieznaną nikomu orkiestrę. Na weselu nie może zabraknąć też hitów, które uwielbiają rodzice Pary Młodej.

Jeśli oni będą się dobrze bawić, porwą do tańca zaproszonych gości. Wodzirej z Katowic powinien grać jak najwięcej piosenek, które spodobają się tej grupie gości, która jest najliczniejsza. Parkiet powinien być zapełniony do białego rana. A wesele na długo pozostanie w pamięci, jako najlepsza taneczna impreza.