Dostałam pracę jako projektant w bardzo znanej firmie

Jestem bardzo szczęśliwa bo dzisiaj właśnie dowiedziałam się, że udało mi się dostać pracę, nad którą mi bardzo zależało. Studia skończyłam trzy miesiące temu. Zdecydowałam się na wzięcie udziału w rekrutacji w bardzo dobrej i cenionej firmie. Firma zaproponowała mi dosyć ciekawe warunki finansowe.

Będę projektować wnętrza

projektowanie wnętrz na terenie BydgoszczyNie mam doświadczenia w branży. Jestem za to zmotywowana i chętna do nauki. Zależało mi na pracy w firmie, w której będę mogła się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenie zawodowe. Studia skończyłam z  bardzo dobrym wynikiem. Chciałam pracować w zawodzie. Dlatego nie poddawałam się i brałam udział w wielu procesach rekrutacyjnych. Byłam skłonna nawet wyjechać do innego miasta, żeby tylko dostać pracę w swoim zawodzie. Projektowanie wnętrz na terenie Bydgoszczy jest chętnie wybierane przez różnych klientów. Firma, w której dostałam pracę realizuje zlecenia klientów indywidualnych a także większych i mniejszych firm. Pracownicy, którzy są zatrudnieni w firmie bardzo sobie chwalą warunki pracy i płacy. Będę na początku współpracować z panią Kasią a po dwóch tygodniach mama przejść do pana Marcina. Bardzo spodobała mi się taka propozycja. Dzięki temu będę mogła poznać różne podejścia do wykonywania poszczególnych zleceń. Projektowanie wnętrz jest moją pasją. Od małego się tym interesowałam. Starałam się sporo czytać na ten temat. Kupowałam chętnie magazyny branżowe a także oglądałam programy lokalne i zagraniczne.

Bardzo się ciesze, że właściciel firmy mi zaufał i dał mi szansę. Zrobię wszystko żeby był zadowolony z moich osiągnięć. Będę jak najwięcej się uczyć i chętnie będę brała udział w każdym zleceniu żeby jak najszybciej móc pracować samodzielnie. Trzeba realizować swoje marzenia i żyć odważnie bo życie jest krótkie.