Dobre rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych

 

Moja mam od dawna ma poważne problemy z chodzeniem. Wszystko jest niestety konsekwencją jej choroby. Mam przez to ogranicza się od dawno do poruszania się w obrębie tylko i wyłącznie w najbliższej okolicy domu. Z rodzeństwem stwierdziliśmy, że trzeba coś z tym zrobić.

Zakup skutera dla mamy

skuter elektryczny trójkołowyPrzypadkowo w internecie natknęłam się na coś co wzbudziło moje duże zainteresowanie. Był to skuter elektryczny trójkołowy, który świetnie nadaje się właśnie dla osób niepełnosprawnych, które maja problem z poruszaniem się. Wiedziałam, że coś takiego na pewno mamie by się bardzo przydało. Dzięki temu mogłaby być dużo bardziej niezależna niż do tej pory. Rozmawialiśmy o tym z rodzeństwem i wszystkim skuter ten się bardzo spodobał. Stwierdziliśmy więc, że złożymy się na niego i będzie to dla mamy prezent na imieniny, które zbliżają się już wielkimi krokami. Zaczęłam sprawdzać gdzie najkorzystniej jest kupić takie urządzenie. I okazało się, że najlepsze ceny są w internecie. Można nawet sporo zaoszczędzić porównując skutery ze sklepów stacjonarnych. Gdy wybraliśmy odpowiedni model dla mamy zamówiliśmy go. Po kilku dniach od zamówienia przyszedł nasz zamówiony sprzęt. Skuter wyglądał naprawdę bardzo dobrze i był bardzo wygodny i stabilny. Przede wszystkim był też bardzo łatwy w obsłudze. Zapakowaliśmy odpowiednio urządzenie i schowaliśmy do garażu. W dzień imienin mamy zaprowadziliśmy ją do garażu. Gdy rozpakowała prezent to była wzruszona i szczęśliwa.

Dawno jej takiej nie wiedziałam. Od tamtej pory mama cały czas porusza się właśnie na tym skuterze. I od tego czasu muszę powiedzieć, że odżyła. Jest teraz dużo bardziej samodzielna i szczęśliwa. Mogę nawet powiedzieć, że jej życie nabrało zupełnie innego tempa. Mama jest teraz bardziej aktywna.