Dekorujemy dom świecami

Twoje źródło informacji

Dekorujemy dom świecami

25 października 2017 Wyposażenie wnętrz 0

Od wielu lat pasjonuje się dekorowaniem wnętrz, stołów i tak dalej. Znam dosyć dobrze ten temat, który w połączeniu ze zmysłem estetycznym dawał naprawdę atrakcyjne efekty, ale tylko w moim własnym mieszkaniu. Znajomi zawsze mi powtarzali, że powinnam zacząć dzielić się swoim talentem. I ostatnio wprowadziłam te radę w życie.

Świeca nada klimatu każdemu wnętrzu

atrakcyjne świece lene bjerreMinęły już cztery miesiące, od kiedy otworzyłam firmę zajmującą się dekorowaniem sal na różne uroczystości. Tematem głównym są oczywiście wesela, jednak nie brakuje zleceń na przykład na imprezy jubileuszowe czy też komunie. Z racji tego, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia, zostałam niedawno poproszona przez kilka rodzin o przygotowanie im domów i nakryć stołów pod kątem świąt. Głównym elementem wystroju zostały atrakcyjne świece lene bjerre, które wybrałam głównie ze względu na ich niezwykle elegancki i klimatyczny wygląd. Ich jasne barwy idealnie komponują się z ciemną zielenią gałązek z drzew iglastych, z których zrobiłam stroiki. Świeczki są o tyle atrakcyjnym elementem w dekoracji wnętrz, że można je wykorzystać praktycznie wszędzie. Wyglądają pięknie zarówno w salonie czy jadalni, jak i w kuchni czy nawet w łazience. W łazience są dodatkową atrakcją z tego względu, że umożliwiają stworzenie sobie domowego spa, czyli kąpieli przy świecach. Przy wykorzystywaniu świec do dekoracji należy pamiętać o tym, żeby były one w miarę jednolite wizualnie. Najlepiej, żeby pochodziły z jednej kolekcji.

Uwielbiam upiększać wnętrza. Ostatnio trafiło mi się nietypowe zlecenie, polegające na przygotowaniu domu i stołów pod kątem świąt. Wykorzystałam w tym celu świece z kolekcji lene bjerre, które wyglądają cudownie, tworząc niezapomniany nastrój we wszystkich bez wyjątku pomieszczeniach.