Czy zajmuje się grafologia?

Sale sądowe bardzo często potrzebują specjalistów o których nawet być może nie słyszeliśmy. A czym dokładnie zajmuje się grafologia. To nic innego jak poznanie charakteru pisma od środka. Czy wiemy o czym świadczą zaokrąglone litery lub te pisane wąsko, na ukos? O tym wszystkim powie nam w dzisiejszych czasach specjalista, zwany grafologiem.

grafologNie musimy długo czekać aby znaleźć odpowiedniego fachowca. Zobaczmy co dokładnie oferuje nam specjalista tej branży i dlaczego warto się na niego zdecydować. Przede wszystkim na co dzień nie zwracamy uwagi na to, kto jak pisze. A może to błąd? Bardzo ważny jest nasz charakter pisma, chociażby ze względu na dokumenty. Kiedy na salę sądową wchodzi grafolog? Każdego dnia mamy do czynienia z różnymi dziwnymi sytuacjami. Nie raz przypominamy sobie sytuację w której ginie nasza karta do bankomatu i nagle na naszym koncie pojawiają się ogromne wydatki. Dlaczego? Wystarczy użyć odpowiedniego programu, skorzystać z doświadczonego złodzieja. Czasami nasza karta działa jedynie na nasz podpis. Kilka transakcji na 50 złotych i z naszego konta pieniądze ubywają. Co się wtedy dzieje? Jak udowodnić, że to nie my kiedy na dokumencie, a właściwie paragonie widnieje nasz wyraźny podpis? Badanie pisma będzie w tym przypadku konieczne. Dzięki niemu sąd będzie w stanie orzec, że to nie my skorzystaliśmy ze swojego konta bankowego. Oczywiście tego rodzaju sprawy zahaczają jeszcze o całe mnóstwo mniej i bardziej ważnych szczegółów. Musimy przede wszystkim zgłosić kradzież swojej karty. Udowodnienie tego procesu wydaje się banalne, ale wcale takie nie jest. Bank może posądzić nas o wyłudzenie zwrotu pieniędzy lub wypłacenie odszkodowania. Dlatego w tego rodzaju sytuacjach specjalista jest niezbędny. Zobaczmy co powie nam grafolog oraz inni specjaliści z innych dziedzin.

Sąd to miejsce w którym taka osoba jest niezbędna. Czy musimy dociekać swoich praw w sądzie? Jeśli chodzi o wielkie pieniądze, musimy być przygotowani na to, że sprawa skończy się właśnie w sądzie.

Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się z: http://www.e-grafolog.pl

Czy zajmuje się grafologia?
Przewiń do góry