Chcę dostać klasyczny zegarek

Twoje źródło informacji

Chcę dostać klasyczny zegarek

27 września 2017 Moda 0

Z Eweliną różnie to bywało i przeszliśmy nie jeden kryzys. Teraz wszystko układa nam się świetnie, ponieważ potrafiliśmy dojść do porozumienia a ja bardziej zacząłem zwracać uwagę na jej potrzeby. Obiecała dać mi jakiś wyjątkowy prezent z okazji naszej rocznicy.

Elegancki zegarek od mojej dziewczyny

klasyczne eleganckie zegarki męskieDługo zastanawiałem się co mi Ewelina chce podarować, ale nie wpadłem na żaden pomysł. Świetnie się ze wszystkim kryła i niczego nie miałem się jak domyślić. Raz jednak była sytuacja, że jak wracałem z pracy to zauważyłem ją w sklepie. Wszedłem a ona w tym czasie przeglądała klasyczne eleganckie zegarki męskie i jak mnie zobaczyła to nieco spanikowała. Wyjaśniła później, że to prezent dla ojca na urodziny, ale tylko się póki co rozgląda. Wyszliśmy razem a ona nic nie kupiła. Następnego dnia była nasza rocznica i wtedy nawet nie podejrzewałam, że planuje podarować mi zegarek, chociaż przyznam, że taki prezent byłby idealny. Następnego dnia moja dziewczyna wróciła z pracy nieco później. Kupiła po drodze jakieś dobre jedzenie i wręczyła mi małą paczuszkę. W środku był właśnie zegarek. Powiedziała, że były różne klasyczne eleganckie zegarki męskie i nie wiedziała na jaki się zdecydować, ale ostatecznie uznała, że ten będzie najlepszy. Byłem zachwycony z tego prezentu. Dodała, że gdybym nie wszedł wtedy do sklepu to miałaby już prezent kupiony a tak dzisiaj po pracy musiała znowu iść do tego sklepu. Niespodzianka jej się udała a wieczór spędziliśmy miło. To była cudowna rocznica.

Z zegarkiem się nie rozstaję. Towarzyszy mi podczas wszystkich spotkań biznesowych. Kiedy prowadzę szkolenia to też go noszę. Jest dla mnie bardzo ważny i Ewelina o tym doskonale wie. Postarała się z prezentem a i ja nie byłem jej dłużny. Dostała coś super.