Ceramic pro i auto detailing – profesjonalne polerowanie lakieru

Nowe samochody posiadają płaską i jednolitą powierzchnię, a promienie światła, które się od niej odbijają, tworzą zjawisko wysokiego połysku. Jednakże ze względu na eksploatację samochodu, a także w wyniku działania różnego rodzaju czynników atmosferycznych powierzchnia samochodu matowieje, a na lakierze zaczynają pojawiać się różnego rodzaju defekty. Są one nie tylko nie estetyczne, ale jednocześnie źle oddziałują na karoserię samochodu.

Dlatego też należy przeprowadzić profesjonalne polerowanie lakieru, które daje możliwość niwelowania defektów takich jak rysy, wżery, ślady utleniania się lakieru czy też hologramy. Jednakże najskuteczniejszą metodą ochrony lakieru jest ochrona ceramiczna, nazywana ceramic pro 9h. Metoda ta pozwala na uzyskanie bardzo dużego blasku. Po nałożeniu omawianej powłoki na karoserię samochodu, bardzo łatwo auto się myje oraz usuwa zabrudzenia. Ceramic pro posiada efekt samo-osuszania, a także w najlepszy sposób chroni lakier przed różnego rodzaju zarysowaniami mechanicznymi. Ceramic PRO utrzymuje się nawet do pięciu lat i ma strukturę ceramiczny molekuł 3D. Może chronić powierzchnie lakierowane, metalowe, plastikowe, szkło czy też gumy.
Dbając o swój samochód należy również skorzystać z zabiegu jaki nosi miano auto detailing, który może obejmować zarówno karoserię jak i wnętrze samochodu. Auto detailing zewnętrzny odnosi się do regeneracji oraz konserwacji powłoki zewnętrznej, kół, szyb, a także powierzchni chromowanych. Natomiast auto detailing wewnętrzny dotyczy czyszczenia, regeneracji oraz konserwacji przestrzeni pasażerskiej a także bagażnika. Czyszczone są takie elementy jak podsufitka, kokpit, elementy plastikowe, a także metalowe.

Dlatego też jeżeli chcesz zadbać o swój samochód skorzystaj z powyżej opisanych metod i chroń karoserię swojego samochodu.